fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų generalinėje asamblėjoje patvirtinti garbės viceprezidentai

 

Vakar (2019 05 08) įvykusioje Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinėje asamblėjoje narių daugumos balsais patvirtintos Prezidento ir Revizijos komisijos ataskaitos,  pritarta finansinei atskaitomybei už 2018 metus, patvirtintas Rūmų 2019 m. biudžeto planas, patobulinti organizacijos įstatai.

Verslo ir mokslo bendruomenė vienbalsiai pritarė Rūmų garbės viceprezidento vardus suteikti ilgamečiams Rūmų Tarybos nariams, viceprezidentams p. Viktorui Budraičiui ir technikos mokslų daktarui, dėstytojui, Mykolo Romerio universiteto profesoriui Rimvydui Jasinavičiui.

Keli šimtai Rūmų narių susipažino ir su naujausiomis ekonomikos tendencijomis, kurias kartu su generaline asamblėja vykusiame „Vilniaus ekonomikos forume 2019 kartu su IQ“ pristatė ekonomikos ir inovacijų viceministras p. Marius Skuodis (pranešimas: Kaip padidinsime Lietuvos konkurencingumą: Ekonomikos ir inovacijų ministerijos veiklos kryptys 2019 m.), Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovo pavaduotojas Marius Vaščega (pranešimas: 15 metų narystės ES: kaip išgyventi paauglystę, pasiekti brandą ir neužstrigti vidurio amžiaus krizėje?) bei Lietuvos banko Ekonomikos ir finansinio stabilumo tarnybos direktorius Gediminas Šimkus (pranešimas: Lietuvos ekonomika: kur esame ir kas laukia), o bendruomenę pasveikino leidėjas, alfa.lt bei žurnalo IQ vyr. redaktorius p. Ovidijus Lukošius.

Asamblėjos metu Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų garbės ženklu sidabro ,,Darbo žvaigžde“ už aktyvumą, profesionalumą, sėkmingą darbą ir iniciatyvas dalyvaujant prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemos veikloje apdovanotas p. Pranas Kiznis, o kompanijai „Lietpak“ įteikta padėka už Rūmų mecenavimą.

Bronzos „Darbo žvaigždės“ medaliu apdovanoti UAB „Comfort Heat“ vadovas Kęstutis Mozūriūnas, UAB „Gindraja“ direktorė Gema Pastuškovienė, Alytaus konsultacinio centro direktorė Algimanta Ščiglinskienė.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos konkurso „Mažasis eksporto  prizas 2018m.“ įteiktas UAB „Merseta“, „Padėkos ženklu“ apdovanotas UAB „Naujasis Vilnius“ valdybos pirmininkas Zigmantas Dargevičius.

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.