fbpx

Prisijungti

Naujienos

RŪMŲ EKSPORTO KLUBO susitikimas: Pagrindiniai skaitmeninės rinkodaros žingsniai greitam įėjimui į naują rinką IR Naujos Klubo Tarybos pristatymas ir diskusija dėl Klubo būsimų veiklų 2022 m. spalio 5 d.

2022 m. spalio 5 d. kviečiame  Rūmų  Klubo narių  renginį, kuris vyks Rūmuose, T. Kosciuškos 30, IV a. Renginio pradžia -15:30.

Programa:

15:00-15:30 Dalyvių registracija

15:30 – 16:00 Pagrindiniai skaitmeninės rinkodaros žingsniai greitam įėjimui į naują rinką

Norint įeiti į naują rinką Jūs galite daryti 2-3 m. trunkančius tyrimus, pasirengti įėjimui, tačiau per tą laiką rinkoje gali pasikeisti paklausa arba gali atsirasti nauji stiprūs konkuruojantys prekės ženklai.

Su skaitmenine rinkodara Jūs galite “netempti gumos” ir rinkos pasirengimą pirkti iš Jūsų ištirti per kelias savaites ar porą mėnesių. Kas dar geriau - jei esate iškart pasirengę eksportuoti, Jums tiesiog reikia duoti žalią šviesą ir didinti biudžetus tose rinkose ar auditorijose, kurios yra linkusios pirkti Jūsų prekes.

Temą pristato: Aurimas Paulius Girčys, APG MEDIA direktorius.

 

Aurimas Paulius Girčys - skaitmeninės rinkodaros profesionalas su daugiau nei 12 m. skaitmeninės rinkodaros patirtimi, per savo karjerą padėjęs keliems šimtams prekės ženklų užaugti ir parduoti daugiau. Aurimas yra APG MEDIA skaitmeninės rinkodaros agentūros įkūrėjas ir vadovas. Aurimas laiką po darbo stengiasi praleisti su šeima ir dviem dukrytėmis, o kai turi laisvo laiko, mokosi žaisti tenisą.

APG MEDIA - sertifikuoti reklamos ir SEO profesionalai. Dirba daugiau nei su 50 lietuviškų ir tarptautinių prekės ženklų. Didžioji klientų dalis - elektroninės parduotuvės, kurioms padedame parduoti jų prekes ir paslaugas užsienio rinkose: JAV, Vokietijoje, Malaizijoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje, Ispanijoje ir kitose šalyse.

16:00-16:15 Diskusija. Klausimai atsakymai.

16:15 -16-30 Kavos pertrauka

16:30 -17:15 Naujos Eksporto Klubo Tarybos prisistatymas. Diskusija  dėl Klubo ateities veiklų

17:15-18:00 Neformalus bendravimas

Dalyvavimo mokestis – 30 EUR (1 įmonės atstovui)

Registracija ir apmokėjimas iki spalio 3 d.

Daugiau informacijos suteiks Audronė Masandukaitė, Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė, tel. 8 612 82378, el. p. a.masandukaite@cci.lt.

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis