fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų Eksporto klubo susitikimas: diskusijos apie verslo galimybes elektroninėje erdvėje

Praėjusią savaitę po vasaros susirinkęs Rūmų Eksporto klubas diskutavo viena iš šiuo metu aktualiausių temų – kaip sėkmingai dalyvauti virtualiuose verslo kontaktų renginiuose, pasinaudoti Google, „Amazon“ elektroninių prekyviečių teikiamomis galimybėmis.

Kviestinis svečias Igoris Voičenica, „Digital Academy“ atstovas, pristatė nemokamus Google įrankius, tokius kaip „Google Market Finder“, „Google Trends“ , „Google Keyword Planner“ ir kitus, kurių pagalba įmonė gali įvertinti potencialias užsienio rinkas, vartotojų tendencijas ir produkcijos.

Rūmų nario „Geld Baltic“ vadovės Lauros Kaziukonienės nuomone, Google įrankiai padeda įsivertinti,  kaip užsienio klientas supranta įmonės internetinės svetainės turinį ir produkcijos paskirtį.

Virtualiu būdu „Amazon“ galimybes eksportuotojams pristatė Vytautas Vorobjovas, E-komercijos konsultantas.  Pasak jo, prekiauti per „Amazon“ tampa vis labiau patrauklu, nes šiuo būdu galima nesudėtingai išeiti į tarptautines rinkas, padidinti pirkėjų skaičių, tačiau  platformoje yra nemažai niuansų, kuriuos verslininkams reikia žinoti: prekių aprašymai, jų atitikimas „Amazon“ reikalavimams, prekių paruošimas, klientų aptarnavimas, pristatymas.

Taip pat renginio metu buvo pristatyti ir Rūmų per „Enterprise Europe Network“ organizuojami virtualūs verslo kontaktų renginiai, organizuojami per platformą B2Mach. Pvz., gegužės mėnesį organizuotame „Textile Connect“ renginyje dalyvavo 33 šalys ir 650 dalyvių, iš kurių 56 įmonės buvo iš Lietuvos. Dar šiais metais Rūmai pakvies įmones dalyvauti mados, energetikos, žiedinės ekonomikos tarptautiniuose verslo kontaktų renginiuose.

Klubo susitikime dalyvavo 22 dalyviai iš 21 įmonės.

 

Daugiau renginio akimirkų rasite nuotraukų galerijoje:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis