fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų Eksporto Klubo Kalėdinis susitikimas

Gomardžoba Sakartvele – tokias žodžiais prasidėjo Kalėdinis Rūmų Eksporto klubo susitikimas Georgian House restorane, gruodžio 2 d.

Jau tradicija tampa Klubo kalėdinį susitikimą organizuoti ragaujant užsienio šalių virtuvės patiekalus. Šįkart – Sakartvelo virtuvė. Susitikimo viešnia Maka Berulava, jaunoji  Sakartvelo ambasadorė Lietuvoje, VDU 4 - to kurso politikos ir plėtros studentė, pasidalino kartvelų bendravimo specifika ir maisto svarba priimant svečius. Kartvelų kultūroje būdinga dalintis maistu, tad Klubo nariai galėjo pasidalinti tokiais gerais žinomais patiekalais kaip Chačapuri, Pchali, baklažanų suktinukais bei kartveliškais šašlykais.

Naujai išrinktas Klubo pirmininkas Ernestas Kuprinskas pasidžiaugė, kad Klubas sėkmingai  veikia, nauji Rūmų nariai įsijungia į Klubo veiklą. Susitikimo metu Klubiečiai diskutavo ne tik apie verslo reikalus, bet ir pasakojo apie savo pomėgius.

Klubas susitiks jau kitais metais. 2023 m. sausio pabaigoje planuojamas Klubo renginys Suomijos ambasadoje, kur, kartu su Lietuvos - Suomijos Rūmais, bus diskutuojama apie Suomijos rinkos ypatumus.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis