fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmų Eksporto klube aptartos verslo aktualijos ir galimybės Švedijos rinkoje

2022 m. kovo 29 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko Rūmų Eksporto Klubo susitikimas (virtualiai ir gyvai), kurio metu buvo aptartos Švedijos rinkos aktualijos bei galimybės Lietuvos verslui. 

Renginyje dalyvavo LR komercijos atašė Švedijoje Aleksandras Laurinavičius ir Lietuvos profesionalų klubo Švedijoje prezidentė Neda Nordin. 

Komercijos atašė pristatė Švedijos rinką, šios rinkos ypatumus, pagrindinius importo sektorius, verslo bei komunikacinės kultūros niuansus. Taipogi buvo apžvelgtas ir COVID-19 bei karo Ukrainoje poveikis šalies ekonomikai, Kinijos situacija, poveikis verslo aplinkai. 

Lietuvos profesionalų klubas (LPS) Švedijoje įkurtas 2015 metais, siekiant apjungti ir reprezentuoti lietuvių profesionalus, dalintis patirtimi, padėti verslams, žengiantiems į Švedijos rinką bei reprezentuoti ir stiprinti Lietuvos vertybes ir įvaizdį. Klubo prezidentė N. Nordin pristatė klubo veiklą ir kuo LPS gali būti naudingas Lietuvos verslininkams, pasidalino savo įžvalgomis apie Švedijos verslo etiketą ir kvietė bendradarbiauti. 

Su svečių prezentacijomis galima susipažinti čia:

Po virtualių pristatymų Klubo nariai turėjo galimybę užduoti klausimus, neformaliai diskutuoti, dalintis savo patirtimi. Susitikime dalyvavo 15 Eksporto klubo narių. Kitas Klubo susitikimas planuojamas balandžio mėn. pabaigoje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis