fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmams prisistatė Ruandos garbės konsulas

 

Vakar Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Lietuvos garbės konsulas p. Richard Mugisha kartu su p. Dainium Voveriu, Lietuvos ambasadoriumi, aktyviai veikiančiu Afrikoje.

Mugisha neseniai tapo Lietuvos garbės konsulu, tad jo tikslas – skatinti Lietuvos ir Ruandos verslo bendradarbiavimą, naujų verslo ryšių užmezgimą. Rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius pasveikino naująjį Lietuvos garbės konsulą Ruandoje, pasidalino informacija apie Lietuvos Rūmų sistemą ir veiklą.

Mugisha akcentavo, kad abi šalys – Ruanda ir Lietuva yra panašios savo dydžiu, tad įmonės galėtų lengviau bendradarbiauti, nes tiek Lietuvos, tiek ir Ruandos kompanijos susiduria su problemomis atliekant didelės apimties užsakymus.

Ruanda gali pasiūlyti žemės ūkio produktus, aukštos kokybės Arabica kavos, arbatos. Šalis importuoja daugiausia IT sprendimus, farmacijos, biotechnologijų produkciją. Pagrindinės Ruandos verslo partnerės ES yra Belgija ir Jungtinė Karalystė.

Pirmasis žingsnis, kurį planuoja Lietuvos garbės konsulas – išsiaiškinti Lietuvos įmonių poreikius, tad Rūmų generalinis direktorius pasiūlė organizuoti seminarą – diskusiją Lietuvoje, kur iš Ruandos atvyktų ir vietos prekybos, pramonės rūmų atstovai, kitos įmonės. Rūmų nariai galėtų daugiau sužinoti apie šią šalį ir bendradarbiavimo galimybes.

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.