fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmai – VU Verslo mokyklos iniciatyvos „Versli šeima“ partneriai

Rūmų nariai - Vilniaus universiteto Verslo mokykla, kuri iniciatyvą „Versli šeima“ tęsia  nuo 2016 metų, šiemet jėgas sujungė su 15min startavusiu šeimų verslus skatinančiu ir palaikančiu projektu. Iniciatyva šeimos verslai skatinami dalyvauti „Mylimiausio šeimos verslo“ apdovanojimuose bei kasmetinėse konferencijose.

„Mylimiausio šeimos verslo“ apdovanojimais siekiame įkvėpti jaunus ir jau turinčius patirties šeimos verslų atstovus dalintis ne tik pasiekimais, bet ir iššūkiais. Džiugu, kad kasmet mūsų partnerių, palaikančių šios temos aktualumą tik didėja – šiais metais prie iniciatyvos prijungė ir nauji partneriai Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Lietuvos verslo moterų tinklas, kurie palaiko ir remia šeimos verslų plėtros idėją“, – teigia dr. Birutė Miškinienė, VU Verslo mokyklos vadovė bei iniciatyvos sumanytoja, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė.

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai siekia visada padėti verslui, ypač jaunam, todėl bendradarbiavimas su VU Verslo mokykla, vystant „Verslios šeimos“ iniciatyvą leidžia mums dalintis patirtimi, žiniomis ir gerąją praktika su pradedančiais verslininkais“, - pažymi Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Kviečiame visus šeimos verslus dalintis savo verslų patirtimis ir kartu dalyvauti „Mylimiausio šeimos verslo“ konkurse.

Daugiau kviečiame skaityti ir registruotis portale www.15min.lt:

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/verslumas/15min-ir-vu-verslo-mokykla-bendradarbiaus-valdovu-rumuose-apdovanos-verslias-seimas-1248-1395112?fbclid=IwAR2XwA893_FxZS-4q0peeUvDdK2breUYlXfweBR9evhTIF6C95cCeVyGytY&copied

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis