fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmai skatina jaunuosius Alytaus verslininkus

Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje vyko ne pelno organizacijos „Lietuvos Junior Achievement” (angl. „JA Lithuania"), jaunimo verslo ir ekonominio švietimo programų lyderės, organizuotas renginys „Dzūkų Pitch'as 2019“. Jame Dzūkijos regiono moksleiviai pristatė savo verslo idėjas, kurios varžėsi inovatyviausios, technologiškiausios, draugiškiausios aplinkai, socialiai atsakingos ir geriausios nominacijose.

Vilniaus PPAR Alytaus filialo direktorė Deimantė Laumytė sako, kad su džiaugsmu sutiko dalyvauti verslo idėjų vertinimo komisijoje.

„Mane įkvėpė ir labai pozityviai nustebino jaunųjų verslininkų pasiūlytos aktualios, inovatyvios idėjos, orientuotos į ekologijos ir žiedinės ekonomikos temas. Jei gyventume Amerikoje, kurioje itin gaji startuolių ir vadinamųjų įmonių vienaragių kultūra, trys itin stiprios ir inovatyvios verslių moksleivių idėjos jau šiandien sulauktų potencialių investuotojų dėmesio“,  – įsitikinusi D. Laumytė.

Rūmų Alytaus filialas taip pat įsteigė prizą jaunųjų verslininkų idėjoms paskatinti ir pažadėjo teikti reikiamas konsultacijas bei palaikyti.

„Lietuvos Junior Achievement“ arch. nuotr.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.