fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kinijos prekybos Rūmais

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose  vakar lankėsi Kinijos prekybos rūmų tekstilės ir aprangos departamento atstovai bei vienos didžiausių Kinijos tekstilės įmonės „Shangtex holding co.“ vadovai. Susitikimo metu buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Kinijos prekybos rūmų tekstilės ir aprangos departamento.

Susitikime dalyvavę Lietuvos tekstilės ir aprangos gamybos bei prekybos įmonių atstovai akcentavo, kad Kinijos rinka yra milžiniška, ir Lietuvos verslininkams kyla sunkumų pradedant bendradarbiavimą su šios šalies kompanijomis, randant tinkamus kontaktus.  

„Tai – pagrindinė Rūmų užduotis – suteikti visą aktualiausią informaciją, kaip plėsti savo veiklą bei užmegzti naudingus kontaktus Kinijoje Lietuvos verslininkams“, – sakė Rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Kinijos prekybos rūmų tekstilės ir aprangos departamentas vienija daugiau nei 12 000 Kinijos tekstilės pramonės įmonių, kurių gaminama produkcija, perdirbami bei eksportuojami gaminiai sudaro daugiau nei 70% visos Kinijos tekstilės pramonės.

Pasirašyta sutartimi tikimasi paskatinti aktyvesnius ir ilgalaikius abipusius prekybos ir ekonominio bendradarbiavimo ryšius tarp Vilniaus ir Kinijos tekstilės pramonės įmonių. Sutartį pasirašiusios šalys taip pat įsipareigoja skleisti ir dalintis informacija apie aktualiausius ir svarbiausius renginius abiejų šalių tekstilininkams. Vienas tokių jau šio mėnesio pabaigoje vyks Šanchajuje.

Kinijos delegacijai vadovavo Chen Lin, Kinijos liaudies respublikos ambasados Lietuvoje patarėjas ekonomikos ir prekybos klausimais.

Bendradarbiavimo sutartys, padėsiančios Lietuvos verslininkams gauti daugiau informacijos apie užsienio rinkas, šiemet taip pat jau pasirašytos su Taivano, Suomijos, Kolumbijos, Ukrainos, įmonėmis bei verslą palaikančiomis organizacijomis.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.