fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmai narius kviečia dalyvauti geriausiųjų konkursuose

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia savo narius – verslininkus bei mokymo įstaigas – teikti paraiškas dalyvauti geriausiųjų konkursuose.

Apdovanojimuose bus pagerbtos geriausios Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų 2020 metų įmonės, geriausia įmonės vadovė, geriausios mokymo įstaigos tarp aukštųjų mokyklų ir profesinių mokymo institucijų.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų konkurso „Geriausia įmonė“ prizai skiriami už įmonių aukštus ūkinės ir finansinės veiklos rezultatus, o konkurso „Geriausios įmonės vadovė“ – už vadovaujamos įmonės rezultatus ir veiklą, asmeninę visuomeninę ir labdaringą veiklą, naujus projektus ir idėjas bei jų įgyvendinimą, naujų darbo vietų sukūrimą, produkcijos bei paslaugų konkurencingumo didinimą, įmonės darbuotojų profesinį mokymą.

 

Apdovanojimai „Už pasiekimus 2020 metais“ bus skirti geriausioms aukštojo mokslo įstaigoms ir profesinio mokymo mokykloms už rezultatus, inovacijas ir kitus pasiekimus 2020 metais.

Geriausiems Rūmų bendruomenės verslo ir mokslo atstovams bus įteikti prekybos dievo Merkurijaus apdovanojimai bei kiti prizai.

Apdovanojimai bus įteikti Vilniaus PPAR iškilmingo renginio metu, kuris planuojamas 2021 m. pradžioje.

 

Norinčius dalyvauti konkursuose verslo įmonėms maloniai kviečiame užpildyti Jūsų pasirinkto (-ų) konkurso (-ų) dalyvio (-ės) anketą (-as) ir grąžinti ją (jas) iki š. m. gruodžio 01 d. el. paštais: vilnius@cci.lt arba  aurelija.skliuderyte@cci.lt arba paštu: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Kosciuškos g. 30, LT-01100 Vilnius.

Konkurso verslo įmonėms anketos:

"Geriausia įmonė" (vykdanti eksportą)

"Geriausia įmonė" (nevykdanti eksporto)

"Geriausia įmonės vadovė"

Konkurso nuostatai - ČIA.

 

Norinčias dalyvauti konkursuose mokymo įstaigas maloniai kviečiame užpildyti Jūsų pasirinkto (-ų)       konkurso (-ų) dalyvio (-ės) anketą (-as) ir grąžinti ją (jas) iki š. m. gruodžio 01 d. el. paštais: vilnius@cci.lt arba  rima.valiukeviciene@cci.lt, arba paštu: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, T. Kosciuškos g. 30, LT-01100 Vilnius.

Konkurso mokymo įstaigoms anketa:

"Už pasiekimus 2020 m."

Konkurso nuostatai - ČIA.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis