fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmai kviečia skirti 1,2 proc. sumokėto pajamų mokesčio Ukrainai

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia visus narius, partnerius bei kolegas skirti 1,2 proc. jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramai Ukrainai.  

„Rūmai ir rūmų nariai skyrė Ukrainai 30 000 € finansinę paramą, kuri nukeliavo ir Ukrainos kariuomenei, ir paprastiems žmonėms, kuriais rūpinasi mūsų partneriai iš Ukrainos regioninių pramonės ir amatų rūmų. Taip pat jau iškeliavo ir verslininkų suruoštas humanitarinės pagalbos krovinys. Dėkojame įmonėms, kurios tiesia pagalbos ranką agresoriaus niokojamai valstybei ir kviečiame nesustoti pusiaukelėje – dabar ukrainiečiams, laimintiems mūšius, mūsų pagalba kaip niekad svarbi“, - akcentuoja Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.  

Rūmai praneša, kad paramą galima ne tik pervesti į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų sąskaitą (Sąskaitos numeris LT19 7044 0600 0030 8798, įmonės kodas: 110067639, paskirtis – Parama Ukrainai/Parama Ukrainos regioniniams rūmams – Jūsų nuožiūra), bet ir skirti 1,2 proc. savo jau sumokėto pajamų mokesčio. Rūmų sprendimu, visos šios lėšos bus skirtos Ukrainai paremti.    

Tai – nieko Jums nekainuojantis būdas prisidėti prie pagalbos nuo Rusijos agresijos kenčiančiai tautai.  

Skirti 1,2 proc. paramą internetu užtruksite vos minutę. Tereikia atlikti šiuos paprastus žingsnius: 

 1. Spustelėję ČIA, prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS); 
 2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu spustelkite „Deklaravimas“, tada vertikaliajame meniu kairėje – „Pildyti formą“; 
 3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“; 
 4. Užpildykite FR0512 v.5 formą, spustelėję šalia formos pavadinimo esančią gaublio ikonėlę. Atsidariusiame vedlyje, spauskite mygtuką „Tęsti“ ir „Pridėti naują įrašą“ (jei anksčiau nesate paskyrę paramą); 
 5. Formoje užpildykite šiuos duomenis, spustelkite „Išsaugoti“ ir „Pateikti“: 
 • Mokestinis laikotarpis – 2021 
 • Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas) 
 • Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 110067639 
 • Mokesčio dalies paskirtis – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai 
 • Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2 
 • Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2025 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus) 

Paramą skirti galite iki 2022-05-02, o Rūmai, gavę informaciją iš Valstybinės mokesčių inspekcijos, pateiks viešą ataskaitą, kokio dydžio parama iškeliavo Ukrainos reikmėms. Dėkojame už Jūsų pagalbą ir tikime Ukrainos pergale.  

Слава Україні! 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis