fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmai organizuoja dalyvavimą Enterprise Europe Network verslo kontaktų renginiuose

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizuoja Lietuvos įmonių, įstaigų ir organizacijų dalyvavimą tarptautiniuose Enterprise Europe Network verslo kontaktų renginiuose 2018 m. lapkričio – gruodžio mėn.

 

2018 m. lapkričio 28-29 d. organizuojame dalyvavimą parodoje ir verslo kontaktų renginyje International Security Expo 2018 Matchmaking Event.

Renginys skirtas šiems sektoriams: elektronika, mikroelektronika, IT, industrinės technologijos, energija, saugumas, komunikacija, kompiuterinės technologijos. Tai puiki galimybė patekti į naujas rinkas, išplėsti technologinę bazę, rinkodarą ar kitas sritis bei susipažinti su įmonėmis, vystančiomis veiklą kibernetinio ir tarptautinio saugumo sektoriuose. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Renginio vieta: London Olympia, Londonas, JK.

Daugiau apie renginį: https://www.internationalsecurityexpo.com/, https://cybermatch.b2match.io/

Registracija vykdoma iki lapkričio 14 d.

 

2018 m. gruodžio 4-6 d. organizuojame dalyvavimą projekto partnerių paieškos renginyje Face2Face Meetings @ H2020 ICT Conference. Renginys skirtas ICT sektoriuje veikiančioms įmonėms,  universitetams ir mokslinių tyrimų institutams, planuojantiems Horizon 2020 projektus ir ieškantiems bendradarbiavimo partnerių.

Renginio vieta: Viena, Austrija

Daugiau apie renginį: https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/events/ict-2018-imagine-digital-connect-europe, https://ict2018.b2match.io/

Registracija vykdoma iki lapkričio 21 d.

 

2018 m. gruodžio 4 d. organizuojame dalyvavimą verslo kontaktų renginyje BioWin Day 2018 - Artificial Intelligence for Health. Renginį organizuoja Valonijos sveikatos klasteris (Belgija) kartą per 2 metus. Tai vienintelis renginys, į kurį susirenka visas suinteresuotos šalys, veikiančias Valonijos biotechnologijų ir medicinos technologijų sektoriuose. Renginys skirtas šiems sektoriams: biologija, biotechnologija, genetinė inžinerija, molekulinė biologija, medicina.

"BioWin Day" – tai galimybė šiuose sektoriuose dirbančioms įmonėms, mokslinių tyrimų centrams, organizacijoms ir universitetams pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi, susijusia su moksliniais ir (arba) verslo aspektais, bei užmegzti ryšius su potencialiais partneriais. Informacija apie dalyvio mokestį rasite čia: https://biowinday2018.b2match.io/page-4081

Renginio vieta: Louvain-la-Neuve, Belgija

Daugiau apie renginį: http://events.biowin.org/en/event/consult/1, https://biowinday2018.b2match.io/

Registracija vykdoma iki gruodžio 1 d.

 

Dėl registracijos ir papildomos informacijos apie renginius bei Rūmų pagalbos kviečiame kreiptis į Deimantę Vilčinskaitę, Vilniaus PPAR Eksporto plėtros vadovę, el. p.  deimante.vilcinskaite@cci.lt, tel. 8 616 79552.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.