fbpx

Prisijungti

Naujienos

Rūmai kviečia dalyvauti projekto „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“ veiklose

2021 m. birželio 17 d., Vilnius. Įsibėgėja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su partneriais vykdomas projektas „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“. Rūmų nariai, socialiniai partneriai jau dalyvavo TV laidose, skirtose socialiniams verslams apžvelgti, bendruomeniškumo svarbai verslui ir vartotojų apsaugos klausimams aptarti. Jau netrukus – birželio 22 dieną Rūmai visus norinčius pakvies į konferenciją, kurioje aukščiausio lygio pranešėjai, moderatoriai ir svečiai aptars ypatingai šiuo metu aktualią temą – įmonių socialinę atsakomybę krizių metu. 

„Įmonių socialinės atsakomybės tema, ypatingai šiuo laikotarpiu, apima daug sričių, liečiančių ne tik verslą, bet ir klientus, vartotojus, darbuotojus, bendruomenes, kuriose ir su kuriomis kartu veikia verslas. Džiugu, kad Rūmai ėmėsi įgyvendinti šį projektą, ir tikimės, kad tiek Rūmų bendruomenės nariai, tiek ir kitos Lietuvos kompanijos, mokslo įstaigos galės  plačiau susipažinti su socialinės atsakomybės diegimu, padės tvirtą pagrindą verslo ir bendruomenių, NVO bendradarbiavimui“, - pažymi Rūmų viceprezidentė, kompanijos „Intra Vires“ vadovė Jurga Rimkė, kviesdama Rūmų narius aktyviai dalyvauti projekto veiklose.

Alytuje rudenį planuojama konferencija „Žiedinė ekonomika regione“, taip pat vyks konferencija „Socialinių investicijų nauda verslui ir visuomenei“. Verslas, mokslo įstaigos, bendruomenės, įvairios nevyriausybinės organizacijos kviečiamos dalyvauti seminaruose „Skaidri ir sąžininga veikla“, „Interesų konfliktų valdymas“, „Pranešėjų apsauga“, „Atskaitingumas ir skaidrumas“, „Darbo santykiai ir socialinė atsakomybė“, „Tvari prekyba“. Seminarai vyks ir online, ir gyvu režimu, o seminarų medžiaga skelbiama viešai – tad ne tik dalyviai, bet ir kitos suinteresuotos grupės naudingą informaciją galės gauti jiems priimtinu formatu.

„Jau nuo liepos mėnesio startuosime su socialinėmis komunikacinėmis kampanijomis aplinkosaugos bei tautinių mažumų diskriminacijos versle ir darbo rinkoje tema. Jų metu pristatysime įmonių sėkmės istorijas, bus sukurta 16 publikacijų apie įmones, pasižymėjusias aplinkosaugos srityje, bendradarbiaujančias su NVO bei 10 istorijų apie įmones, pasižymėjusias tautinių mažumų įtraukimo bei integravimo srityje. Kviečiame Rūmų narius bei kitas šalies įmones siūlyti savo istorijas, kuriomis Rūmai pasidalins tiek interneto svetainėse, tiek socialiniuose tinkluose, pasiekiant didelę skaitytojų auditoriją“, - kviečia Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Projekto veiklomis susidomėjusias įmones Rūmai maloniai kviečia jau šiandien siųsti pasiūlymus el. paštu adresu darius.buta@cci.lt arba kristina.tamosiunaite@cci.lt.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti Rūmų interneto svetainėje, adresu https://www.cci.lt/projektai/projektas-imoniu-socialines-atsakomybes-skatinimas/

Projektas „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis