fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ruandos ambasadoriaus Lietuvai vizitas Rūmuose

Šiandien Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Ruandos ambasadorius Lietuvai Olivier Jean Patrick Nduhungireh.

Ruandos ambasadorius  reziduoja Hagoje (Nyderlandai)  Lietuvoje lankosi jau antrą kartą. Ruanda yra pirmaujanti tarp Afrikos žemyno šalių pagal užsienio investicijų, korupcijos mažinimo lygį, kalbėjo Ambasadorius. Šalis vykdo ekonomines reformas, kurių tikslas stiprinti paslaugų ir pramones sektorius, mažinant Ruandos prekybos deficitą ir priklausomybę nuo importo. Šalies vyriausybė skatina užsienio investicijas, taiko investicijų lengvatas kuomet investuojama į strategines pramonės ir paslaugų sritis, pažymėjo p. Nduhungireh.

Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė pasidalino informacija apie Lietuvos Rūmų sistemą, pristatė Vilniaus rūmų vykdomas veiklas,  pasiūlė galimybė organizuoti Ruandos galimybių pristatymo vebinarą, o vėliau galbūt ir organizuoti verslo misiją į Ruandą.

Ambasadorius pažymėjo, kad Ruandoje jau dirba lietuviško kapitalo IT įmonės, o kariniai Ruandos sraigtasparniai remontuojami Lietuvoje.

Buvo susitarta jau artimiausiu metu pristatyti galimo vebinaro idėją Lietuvos garbės konsului Ruandoje, siekiant Lietuvos įmones supažindinti su Ruandos rinka.

 

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis