fbpx

Prisijungti

Naujienos

Renginiai Alytuje

Gerbiami Rūmų nariai, po ganėtinai ilgos pertraukos į Alytų grįžta verslui skirti renginiai.  Džiaugiamės galėdami vėl bendrauti, dalintis, o kartu ir išmokti. Kviečiame registruotis į net du artimiausius renginius aktualiomis temomis. Šiandien versle tikriausiai nėra nė vieno, kuris neturi nesutarimų, ginčų, kurie pereina ar gali pereiti į ilgus, brangius ir nežinia kada ir kaip pasibaigsiančius procesus. Nė vienas protingas ir apdairus asmuo specialiai konfliktų neieško, nori išvengti, bet ne taip, kad patenkintų oponentų, konkurentų ar bet kurių kitų asmenų nepagrįstus reikalavimus.

Spalio 12 dieną, Alytuje Vilniaus PPAR organizuoja mokymus - Ginčai: kaip išvengti arba laimėti?

Mokymus praves advokatas Karolis Rugys, advokatų kontoros Žiemelis, Valys, Rugys ir partneriai, partneris. Advokatas specializuojasi civilinės teisės ginčų sprendimo srityje, kai kuriuose administraciniuose, taip pat ir baudžiamuosiuose procesuose.

Maloniai kviečiame registruotis: https://www.cci.lt/produktas/gincai-kaip-isvengti-arba-laimeti/.

Kitas renginys apie jau kasdienybe tapusius socialinius tinklus. Jei prieš kelis metus dar diskutavome, ar socialinių tinklų tikrai reikia, šiuo metu didžiausias klausimas: kuriuos socialinius tinklus rinktis ir kaip kurti įtraukiantį ir vertę generuojantį turinį.

 

Spalio 19 dieną, Alytuje, Vilniaus PPAR organizuoja mokymus,  „Komunikacija socialiniuose tinkluose: kur, kaip ir kodėl“.

Mokymus praves Laura Domarkė - kūrybinės rinkodaros agentūros „AdDrama“ bendraįkūrėja, lektorė ir strategė, rinkodaroje dirbanti nuo 2009 metų.

Maloniai kviečiame registruotis: https://www.cci.lt/produktas/komunikacija-socialiniuose-tinkluose-kur-kaip-ir-kodel/.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis