fbpx

Prisijungti

Naujienos

Reinoldmax – UAB „Merseta“ siūlomas gaisro apsaugos sprendimas

 

Rūmų narys UAB „Merseta“, gaminanti gaisrinės saugos priemones nuo 1993m., jau 18 metų sėkmingai vysto tik Lietuvos pirkėjams mažai žinomo prekinio ženklo Reinoldmax nedidelių talpų (500 ml, 750 ml ir 1000 ml) buitinių gesintuvų  eksportą į daugelio Europos ir pasaulio šalių (Vokietiją, Slovakiją, Ispaniją, Olandiją, Jungtinę Karalystę, Kanadą, Skandinavijos šalis, Bangladešą ir kt.).

Šiandien, neseniai praūžus visuomenės susidomėjimui dėl Bendrųjų gaisrinių saugos taisyklių pakeitimų dėl autonominių dūmų signalizatorių įrengimo gyvenamosiose patalpose, kompanija ir Lietuvos rinkai pristato Lietuvoje mažai kam žinomą, o dar mažiau naudojamą gaisro gesinimo priemonę - BUITINĮ  AEROZOLINĮ GESINTUVĄ SAUGIEMS NAMAMS Reinoldmax.

Kodėl tiek metų įmonė nedėjo pastangų į produkto žinomumo didinimą Lietuvos rinkoje? Atsakymą į šį klausimą lemia ne tik verslo strategijos parinkimas, bet ir Lietuvos visuomenės socialinio sąmoningumo lygis. Deja, iki šiol gesintuvų pasirinkimą Lietuvoje lemia gyvenamųjų pastatų ir patalpų gaisrinės saugos reikalavimai, pateikiami teisės aktuose, o ne sąmoningas prevencijos priemonių įsigijimas ir naudojimas buityje, darbe, automobilyje, iškylose ar gamtoje.

Remiantis Priešgaisrinės apsaugos departamento statistika per 9 šių metų mėnesius Lietuvoje kilo 9762 gaisrai, kurių metu žuvo net 63 žmonės. Neatsargus rūkymas, šildymo prietaisų gedimai namuose, neatsargus elgesys su ugnimi, elektros įrenginių, elektros instaliacijų gedimai yra dažniausios gaisrų kilimo priežastys. Jei laiku užkirstume joms kelią, daugelio tragedijų būtų išvengta.

Mūsų gaminamo gesintuvo išskirtinumas - tai, kad jį lengvai panaudoti gali net vaikai. Aliuminio buteliukas primena oro gaiviklį, svoris - tik 600 g, lengvai paspaudžiamas ir saugus aplinkai - naudotojui ir gesinamiems daiktams (elektros priemonėms). Vandens ir specialių gesinimo putų pagrindu sukurtas aerozolinis gesintuvas yra pirmosios pagalbos priemonė namuose, kuriuose yra pavojus kilti atvirai liepsnai: dujiniai ar elektriniai buities prietaisai, židinys, žvakės ar rūkančių artimųjų neatsargus elgesys su ugnimi ar kibirkštimis.

Praėjusią savaitę dalyvaudami tarptautinėje parodoje Security ESSEN 2018 atkreipėme verslo partnerių dėmesį į mūsų produkto universalumą - plačias panaudojimo galimybes - nuo valčių, laivų, turizmo įrangos ar nedidelių gamybinių vietų, kur yra pavojus užsidegti maistiniam aliejui iki antiriaušinių apsaugos priemonių kalėjimuose ar greito reagavimo būrių ekipuotės.

Dažnai pastebime, kad Reinoldmax gesintuvai prekybos lentynose "nekalba" su pirkėju. Pavyzdžiui,  prekybos tinkluose šiuos gesintuvus galime rasti prie automobiliams skirtų priemonių, bet ne prie įrangos pirtims, dujinių viryklių, šildytuvų, iškyloms skirtų prekių asortimento. Taip yra todėl, kad produktas yra siaurai suvokiamas ir klaidingai pozicionuojamas tik kaip automobiliams skirta prekė.

"Šie gesintuvai kabo kiekviename mano namo aukšte ir garaže, nes namai - tai vienintelis mano turtas, kurį aš galiu suteikti savo šeimai, todėl mano pareiga juo tinkamai pasirūpinti", - kalbėjo vokiečių verslininkas, rinkdamasis Reinoldmax gesintuvą.

Pasidomėjęs Reinoldmax gesintuvo mažmeninėmis kainomis, parodos lankytojas šypsojosi sakydamas: "Ponia, mano kemperis kainuoja 70 000 Eur, jūs turbūt suprantate, kad man nesvarbu gesintuvo kaina, o ypač, jei ji nesiekia  net 20 Eur Vokietijos rinkoje?"

Tikime, kad ir Lietuvos vartotojai, daugiau žinodami apie mūsų produktą, išsiugdys įprotį turėti jį savo buityje, kaip prevencinę priemonę nuo gaisro.

Daugiau informacijos mielai suteiks Eglė Mikočiūnienė
Pardavimų projekto vadovė
sales@merseta.lt
+370 639 99448

Daugiau apie produktą:

https://www.youtube.com/watch?v=d2AltBebgWE

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.