fbpx

Prisijungti

Naujienos

Regionų plėtros tarybose – Vilniaus rūmų atstovai

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad Vilniaus ir Alytaus regionų plėtros tarybose nuo rugpjūčio darbą pradėjo keturi Rūmų verslo ir mokslo bendruomenės atstovai. Visų Lietuvos regionų tarybose dirbs 15 Lietuvoje Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos atstovų. 

Į Alytaus regiono plėtros tarybą Vilniaus rūmai delegavo organizacijos Prezidentą Sigitą Leonavičių bei Alytaus filialo direktorę Liną Sosunovičienę.

Vilniaus regiono plėtros taryboje Rūmams atstovaus organizacijos viceprezidentas Gintautas Kvietkauskas bei bendruomenės tarybos narys Taurimas Valys.

Rūmai primena, kad Regionų plėtros tarybos tvirtina regioninio lygmens plėtros planavimo dokumentus – regionų plėtros planus; Vyriausybės nustatyta tvarka atrenka regiono socialinės ir ekonominės plėtros projektus, skirtus šiems planams įgyvendinti, ir teikia dėl jų savo išvadas finansavimą skiriančioms institucijoms; teikia siūlymus Vidaus reikalų ministerijai ir Nacionalinei regioninės politikos tarybai regioninės politikos formavimo ir įgyvendinimo klausimais.

„Rūmai – valdžios ir visuomenės socialinis partneris tiek nacionaliniu, tiek regioniniu mastu. Regioninėse plėtros tarybose Rūmų atstovai ne tik atstovauja verslo bendruomenei, bet ir padeda susikalbėti skirtingų rajonų vadovams, visuomenės atstovams. Pavyzdžiui, priimant sprendimus dėl investicijų, svarbus patariamasis verslo balsas, ekspertinės įžvalgos, prognozės, patirtis. Tikimės, kad Rūmų atstovai padės susikalbėti visoms grupėms, siekiant tvarios regionų plėtros“, - akcentuoja Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.