fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ragina verslus registruotis: paaiškėjo šių metų „Verslo geno“ komisijos nariai ir specialūs prizai

 

„Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės projektas, apie jauną verslą ir jį Lietuvoje vystančius verslininkus – „Verslo genas“ skaičiuoja penktus metus.

Nors šiemet projektas tik įsibėgėjo, tačiau naujienų portale lrytas.lt jau pakalbinta ir aprašyta keliasdešimt įdomių, drąsių ir netikėtų verslo istorijų iš įvairių šalies vietų. Neeilinės verslo istorijos portale kas kartą sulaukia vis daug skaitytojų dėmesio, todėl jau dabar galima drąsiai teigti, kad šie, jubiliejiniai, metai bus rekordiniai. Matydami vis didesnį verslo bendruomenės įsitraukimą ir norą dalyvauti projekte, lrytas.lt projekto komanda pratęsia registraciją ir kviečia jauno verslo atstovus registruotis ir kandidatuoti rinkimuose iki spalio 1 dienos.

Papasakokite kuo esate išskirtiniai ir parodykite tai visai Lietuvai! Taisykles ir registracijos anketą rasite čia.

„Džiaugiamės aktyvia verslų registracija šiųmečiame „Verslo geno“ projekte. Tai tik dar kartą įrodo, kiek daug ir kokių įvairių verslų turime mūsų šalyje, kurie nori būti išgirsti ir parodyti. Naujienų portalo lrytas.lt žurnalistai ne pirmą mėnesį aktyviai lankosi įvairiausiuose šalies kampeliuose ir juos aprašo. Portalo skaitytojai jau galėjo susipažinti su pusšimčiu verslininkų. Iš gausybės jų teks sudėtinga misija išrinkti šiais metais pačius geriausius skirtingose kategorijose. Verta pasidžiaugti, kad tą objektyviai padės atlikti kompetentinga šiųmetė komisija“, – sakė lrytas.lt Verslo skyriaus redaktorius Vytenis Radžiūnas.

Nominacijų nugalėtojus išrinks patyrusi komisija, kurią sudaro Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas, „Verslo geno“ komisijos pirmininkas Marius Dubnikovas, Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė bei MB „Global world consulting agency“ vadovė Laura Aldonė, Smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė, „Šiaulių banko“ paslaugų vystymo tarnybos vadovas Mindaugas Rudys, „Verslios Lietuvos“ Verslumo departamento vadovė Inga Juozapavičienė, Lrytas.lt Verslo skyriaus redaktorius Vytenis Radžiūnas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Tarptautinės rinkodaros ir vadybos programos vadovė dr. Lineta Ramonienė.

„Šiemet „Verslo gene“ verta registruotis ir dalyvauti tiek dėl solidžios komisijos, tiek dėl galimybės būti pamatytam ir išgirstam. Suteikiame neeilinę progą jauniems verslams visai Lietuvai papasakoti apie savo idėjas. Nedelskite, pasinaudokite ja!“ – ragina portalo lrytas.lt vyriausiasis redaktorius Tautvydas Mikalajūnas.

Šiemet geriausieji bus pagerbti ir apdovanoti nominacijose: „Už drąsą rizikuoti“, „Už mokslo ir žinių įgyvendinimą versle“, „Metų atradimas“, „Šeimos verslas“, „Lrytas.lt skaitytojų favoritas“. Tradiciškai, skaitytojo favoritą rinks lrytas.lt skaitytojai, atiduodami savo simpatijas „Verslo geno“ balsavimo polapyje. Specialų prizą startuoliui įsteigs projekto partneriai – „Lietuvos Davosas“ konferencijos rengėjai.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/sekmes-istorijos/2021/09/02/news/ragina-verslus-registruotis-paaiskejo-siu-metu-verslo-geno-komisijos-nariai-ir-specialus-prizai-20623319

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis