fbpx

Prisijungti

Naujienos

Projekto EU4Business: Connecting Companies tęstinės veiklos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su partneriais – Estijos prekybos ir pramonės rūmais, Sakartvelo prekybos ir pramonės rūmais bei Armėnijos prekybos ir pramonės rūmais – įgyvendina Eurochambres projektą EU4Business: Connecting Companies ir jame kuruoja kūrybinių industrijų sektorių. Šio projekto tikslas – stiprinti bendradarbiavimą tarp Europos Sąjungos (ES) valstybių narių ir rytinių kaimynų: Armėnijos, Azerbaidžano, Moldovos, Sakartvelo ir Ukrainos MVĮ ir verslo paramos organizacijų.

Pernai gruodžio pabaigoje Tbilisyje įvyko projekto konferencija: EU4BCC: Creative Industries Consortium Conference “Creative Solutions in Challenging Times”. O šiemet iki gegužės 31 d. numatytos įgyvendinti papildomos EU4Business: Connecting Companies  projekto veiklos:

 

MOBILITY SCHEME

EU4Business: Connecting Companies projektas kviečia dalyvauti mainų programoje Mobility Scheme, kuria siekiama skatinti 1 arba 2 mėn. trukmės verslo mainus tarp ES ir Rytų partnerysčių šalių (Ukrainos, Moldovos, Armėnijos, Sakartvelo ir Azerbaidžano) įvairių verslo paramos organizacijų (BSO) ir VMĮ (SME).

 

Programa bus vykdoma nuo 2023 m. iki gegužės mėn. 31 d.

Kviečiame dalyvauti Lietuvos įmones ir organizacijas, veikiančias kūrybinių industrijų sektoriuje!

Verslo mainams tarp 50 BSOs ir 35 SMEs bus skiriamas finansavimas, todėl paskubėkite registruotis jau DABAR!

 

Atvykstančiam iš EaP šalies į Lietuvą mokama fiksuota 1300 Eur (BSO) arba 1360 Eur SME | mėn., prieš mobilumą.

Priimančiai organizacijai ar įmonei Lietuvoje sumokama fiksuota 350 Eur | mėn., pasibaigus mobilumui.

 

Detalesnę informaciją apie programą ir registraciją rasite čia: Mobility scheme – EU4Business: Connecting Companies.

Kontaktinis asmuo Kristina Baranauskienė, kristina.baranauskiene@cci.lt.

 

--

STUDY VISITS

2023 kovo 20 – 22 d. Vilniaus tarptautinio kino festivalio “Kino pavasaris”„Meeting Point – Vilniusrenginio metu planuojami projekto EU4Business: Connecting Companies 5 dienų trukmės pažintiniai vizitai ir B2B susitikimai. Šių veiklų tikslinė auditorija – Kino industrijos sektoriuje veikiančios MVĮ iš Rytų partnerysčių šalių: Armėnijos, Azerbaidžano, Moldovos, Sakartvelo ir Ukrainos. Atvykstantiems dalyviams iš Rytų partnerysčių šalių bus apmokama kelionė, apgyvendinimas ir maitinimas.

Kontaktinis asmuo Deimantė Vilčinskaitė, deimante.vilcinskaite@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis