fbpx

Prisijungti

Naujienos

Projekas EU4Business: Connecting Companies

Kartu su partneriais – Estijos, Sakartvelo bei Armėnijos prekybos ir pramonės rūmais – įgyvendiname Eurochambres projektą EU4Business: Connecting Companies, reikšmingai prisidėdami prie kūrybinių industrijų sektoriaus plėtros.
Norime pasidžiaugti, kad turėjome galimybę projekto rėmuose suorganizuoti ir finansuoti StudyVisits iniciatyvą, kurios metu padėjome 25-iems kino industrijos atstovams iš Sakartvelo, Ukrainos, Armėnijos, Azerbaidžano ir Moldovos susipažinti su kino industrijų atstovais iš Lietuvos ir kitų ES šalių, padėti kiekvienam jų užmegzti dešimtis vertingų kontaktų įgyvendinti savo esamiems ir būsimiems projektams ir sumanymams.
Tam puikiai pasitarnavo Vilniaus miesto kino festivalio „Kino pavasaris“ kasmet organizuojamas tarptautinis kino industrijos renginys "Meeting Point-Vilnius"(MPV). MPV veikia kaip platforma, skirta atrasti, ugdyti ir sujungti į bendradarbystės tinklą talentingiausius Europos kino kūrėjus nuo Baltijos šalių iki Balkanų, nuo Kaukazo iki Vakarų Europos regionų.
Mūsų įgyvendinto „Eurochambres“ projekto tikslas – stiprinti bendradarbiavimą tarp Europos Sąjungos valstybių narių ir rytinių kaimynų. Atrinktiems dalyviams iš Armėnijos, Azerbaidžano, Moldovos, Sakartvelo ir Ukrainos finansavome atvykimo, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas bei papildomai pakvietėme po vieną dalyvį iš „Eurochambres“ – Astą Borin ir iš Estijos – Lea Aasamaa.
„Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę sudalyvauti pažintiniame vizite tarptautinio kino festivalio Vilniuje metu. Kūrybinės industrijos vaidina svarbų vaidmenį šalies ekonominėje plėtroje ir tokie gyvi susitikimai šalių bendradarbiavimui yra itin svarbūs“, – sako Asta Borin.
Pažintinių vizitų ir B2B susitikimų metu kiekvienas dalyvis turėjo galimybę pristatyti savo kūrybinius sprendimus, susitikti su įvairiais Europos šalių kūrybinių industrijų sektoriaus atstovais bei užmegzti tolimesnius ryšius. Be to, džiaugiamės, kad vienas iš „Meeting Point-Vilnius“ apdovanojimų atiteko būtent mūsų projekto dėka atvykusiam kūrėjui iš Armėnijos – Garush Ghazaryan.
"Meeting Point - Vilnius", vyko kovo 20-22 dienomis, jo metu buvo surengtas konkursas "Coming Soon", skirtas projektams iš Vidurio ir Rytų Europos/Kaukazo, ir "Talentų lizdas", kuriame ugdomi šių regionų kino kūrėjai. Šiemet MPV dalyvavo daugiau nei 120 industrijos atstovų iš 34 šalių, 20 pardavimo agentų, platintojų ir 20 festivalių programų sudarytojų.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis