fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubo nariai dalyvavo renginyje Lazdijuose

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubo nariai dalyvavo renginyje Lazdijuose, kurio metu vyko susitikimas su Lazdijų rajono mere Ausma Miškiniene, administracija ir Lazdijų verslo bendruomene.

„Džiaugiuosi, galėdama priimti Verslo vadovų klubo narius Lazdijuose. Tokie verslo susitikimai regionuose yra labai reikšmingi ir prasmingi. Namų darbus, susijusius su investicijų planavimu, mūsų administracija yra padariusi ir rajonas yra pasiruošęs priimti investicijas. Tokių susitikimų metu galime pasidalinti planais ir informacija, o verslas investuoti“, - sakė Ausma Miškinienė, Lazdijų rajono savivaldybės merė.

Renginio metu klubo nariai diskutavo apie investicinę aplinką ir galimybes verslui, investicinius projektus, turizmą, poilsinę veiklą, Lazdijų verslo bendruomenės planus ir kaip Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai galėtų prisidėti prie Lazdijų rajono plėtros.

„Savivaldos ir verslo glaudus bendradarbiavimas labai svarbus. Kuo stipresnis ir labiau išvystytas verslas, tuo daugiau gautų pajamų savivaldos gali investuoti į jaunimą, švietimą, miesto gerovę ir tolimesnę verslo plėtrą sudarant palankesnes rinkos sąlygas pritraukiant investuotojus ir verslui vystytis”, - renginio metu kalbėjo Vilma Eidukynaitė,  VPPAR Tarybos narė, Verslo vadovų klubo vadovė ir UAB „IT akademija” direktorė.

Pasibaigus diskusijai, klubo nariai vyko ir į Roberto Dubicko ūkį, į sūrių degustaciją, kurios metu susipažino su sūrio keliu ir gamybos subtilumais.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis