fbpx

Prisijungti

Naujienos

Prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikiančio Verslo moterų tinklo delegacija viešėjo Islandijoje

Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų (VPPAR) Verslo moterų tinklo delegacija lankėsi  Reikjavike (Islandija). Vizito metu, Islandijos prekybos rūmų būstinėje, su VPPAR buvo pasirašytas bendradarbiavo memorandumas, kuris padės plėsti prekybinius ir ekonominius bei mokslinius ir techninius ryšius tarp abiejų šalių. Vienas iš sutarties tikslų – teikti pagalbą abiejų šalių verslininkams ir organizacijoms.

„Islandija – viena iš labiausiai išsivysčiusių pasaulio šalių ekonominiu, socialiniu ir politiniu aspektais, todėl Lietuvos verslininkams atsiveria didžiulės šios rinkos perspektyvos, ypatingai eksporto ir žmogiškųjų išteklių srityje“, - sako memorandumą pasirašiusi VPPAR Tarybos narė Irma Spudienė.

Šalys, pasirašiusios šį memorandumą, sieks, kad bendradarbiavimas būtų plėtojamas pagal savo kompetenciją ir pagal jų vaidmenį vietos regionų ekonominiame gyvenime, siekiant veiksmingiau padėti įmonėms, organizacijoms ir įstaigoms.

 

moterys

Vizito metu delegacija dalyvavo ir 17-toje BPW Europos konferencijoje bei 9-ąjame Young BPW simpoziume, kurie buvo skirti lygiateisiškumo ir moterų įgalinimo klausimams.

 

„Verslo moterų tinklo delegacija (Dovilė Končak, Gabrielė Keraitė, Monika Š. Prastienė, Irma Spudienė, Kristina Šuškevič) surengė dirbtuves moterų įgalinimo tema, pristatė VMT veiklą kitų šalių atstovėms, užmezgė labai daug pažinčių, sulaukė kvietimų plėtoti verslo ryšius su Maltos, Islandijos ir kitų šalių moterų organizacijomis. Viskas pavyko puikiai!“  - džiaugėsi Vilniaus verslo moterų tinklo prezidentė Jurga Rimkė.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra platus Lietuvos verslo atstovų tinklas ir bendruomenė, vienijanti daugiau nei 500 Lietuvos įmonių ir organizacijų iš įvairių verslo sektorių. Prie Rūmų veikia Verslo moterų tinklas, Vadovų ir Eksporto klubai.

 

„BPW International“ – tai tarptautinė verslių ir veiklių moterų federacija, veikianti daugiau nei 100 šalių visuose penkiuose žemynuose. Vien Europoje narių skaičius viršija 15 tūkstančių. „BPW International“ plėtoja moterų verslumo, profesinį ir lyderystės potencialą, vykdydama viešinimo, švietimo, mentorystės, tinklaveikos, įgūdžių ugdymo ir ekonominio įgalinimo programas ir projektus visame pasaulyje. Vilniaus verslo moterų tinklas prie BPW prisijungė 2019 m.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis