fbpx

Prisijungti

Naujienos

Prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ekspertų komandos prisijungė Mindaugas Bičkauskas

2021 m. lapkričio 15 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ekspertų komandą papildė UAB Medicinos bankas Vilniaus filialo direktorius p. Mindaugas Bičkauskas.

p. Bičkausko patirties portfelyje - 24 metai vadovaujančiose pozicijose įvairiuose bankuose, lizingo įmonėje, investicinėje bankininkystėje. Parex, Ūkio banko lizingas, Bankai Finasta, Citadele leido p. M. Bičkauskui įgyti patirties ieškant geriausio sprendimo klientui, o darbas krizių metu tik įrodė, kaip svarbu kalbėtis ir pasitikėti.

Rūmų narių – UAB Medicinos bankas Vilniaus filialo direktoriaus ekspertinės sritys Rūmuose: smulkių ir vidutinių, didelių įmonių finansavimas pritaikant įvarius produktus: paskolos, kredito linijos, faktoringas, lizingas finansuoti tiek apyvartai, tiek investicijoms į įrangą, nekilnojamąjį turtą ar įsigyjant verslą. Galimybių išnaudojimas gauti finansavimą pritraukiant Invegą, Žemės ūkio Paskolų ir garantijų fondą.

„Konsultacijas norėčiau skirti Rūmų nariams – kolegoms, ieškantiems geriausių sprendimų. Patirtis finansų sektoriuje leidžia tikėti, kad kartu galim rasti sprendimų ir fiziniams, ir juridiniams asmenims“, - pažymi Mindaugas Bičkauskas.

Esu KTU Gimnazijos, KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventas ir dalyvaujantis ALUMNI veikloje. Esu ir BNI verslo pusryčių klubo narys, Kauno finansininkų klubo prezidentas, Pramonės ir amatų rūmų narys, o savanoriška veikla LIONS veikloje – man tiesiog malonumas kartu padėti ir likimo nuskriaustiems žmonėms.

Rūmai nuosekliai plečia Rūmų ekspertų komandą, kuri  nemokamai teikia konsultacijas bendruomenės nariams teisės, verslo valdymo, mokesčių, IT saugos, rizikų draudimo ir kitais klausimais.

Rūmai pritraukė žinomų Lietuvoje savo sričių ekspertų, kurie noriai dalinasi patirtimi tiek su jaunomis įmonėmis, tiek ir su kitomis kompanijomis, kurioms reikalingas profesionalų patarimas.

„Rūmų verslo ir mokslo bendruomenė nėra vien atskirų verslo subjektų interesus atstovaujanti organizacija. Beveik šimtmetį skaičiuojanti Rūmų bendruomenė, jungianti skirtingo dydžio, skirtingų sektorių įmones, mokymo įstaigas, ekspertus, pasiekė tą brandumo lygį, kai gali savo žiniomis, ekspertiniais patarimais dalintis su jaunu verslu, padedant jam augti“, - pažymi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Rūmų ekspertų komandos sąrašą galima rasti Rūmų interneto svetainėje, adresu http://www.cci.lt/kontaktai-vilnius/rumu-ekspertai/

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai – tai platus Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklas bei bendruomenė. Šiandien Rūmai vienija pusę tūkstančio narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas.

Rūmų misija – atstovauti narių interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose, skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas.

Rūmai veikia pagal LR prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis