fbpx

Prisijungti

Naujienos

Prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ekspertų komandos prisijungė Audrius Zabotka

2019 m. rugsėjo 10 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ekspertų komandą papildė verslo finansavimo bei personalo atrankų ekspertas Audrius Zabotka.

A. Zabotka – ilgametis nacionalinės plėtros įstaigos UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) komandos narys, vadovas, valdybos narys, buvęs „European Association of Guarantee Institutions“ – AECM Direktorių valdybos narys, šiuo metu - Europos Komisijos ekspertas, vienas iš Lietuvos verslo angelų tinklo LITBAN steigėjų, nepriklausomas ekspertas verslo finansavimo bei personalo atrankų srityje.

Audriaus Zabotkos ekspertinės sritys Rūmuose: Verslo finansavimo poreikio įvertinimas, efektyviausios finansavimo struktūros bei  būdų parinkimas; Finansavimo pritraukimas, atstovavimas finansų įstaigose; Mediacija tarp verslo subjektų ir finansuotojų/kreditorių; Konsultacijos verslo perdavimo/perėmimo klausimais; Konsultacijos personalo atrankų ir pritraukimo klausimais.

Rūmai nuosekliai plečia Rūmų ekspertų komandą, kuri  nemokamai teikia konsultacijas bendruomenės nariams teisės, verslo valdymo, mokesčių, IT saugos, rizikų draudimo ir kitais klausimais.

Nuo praėjusių metų pabaigos Rūmai pritraukė žinomų Lietuvoje savo sričių ekspertų, kurie noriai dalinsis patirtimi tiek su jaunomis įmonėmis, tiek ir su kitomis kompanijomis, kurioms reikalingas profesionalų patarimas.

„Rūmų verslo ir mokslo bendruomenė nėra vien atskirų verslo subjektų interesus atstovaujanti organizacija. Beveik šimtmetį skaičiuojanti Rūmų bendruomenė, jungianti skirtingo dydžio, skirtingų sektorių įmones, mokymo įstaigas, ekspertus, pasiekė tą brandumo lygį, kai gali savo žiniomis, ekspertiniais patarimais dalintis su jaunu verslu, padedant jam augti“, - pažymi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Nemokamas ekspertines konsultacijas Rūmuose jau teikia advokatų kontoros „Miškinis ir partneriai“, Avocad, Advokatė Laura Beinorienė, finansavimo klausimais patarinėja „Credital verslui“ atstovai, verslo valdymo tema konsultuoja kompanijos „Alchemy“ ekspertės, mokesčių klausimais - AB Inova experts vadovė, partnerė Kristina L. Aleknienė, IT saugos tema pataria kompanijos „NOD BALTIC“ ESET IT inžinierius Ramūnas Liubertas, o UADBB „Draudimo brokerių aljansas“ Generalinis direktorius Jonas Plačiakis patars kaip valdyti neatsiskaitymų riziką.

„Narystė prekybos, pramonės ir amatų rūmuose – puiki galimybė bet kuriam verslui ieškoti naujų veiklos krypčių, kontaktų, naujų verslo partnerių ir eksporto rinkų. Dalindamiesi savo ekspertine patirtimi su kitomis kompanijomis bendruomenės nariai auga ir patys, o sukurta „Narys – nariui“ platforma šį procesą paverčia neformaliu ir artimu bendravimu“, - pažymi prie Rūmų narių neseniai prisijungęs A. Zabotka.

Šiemet Rūmai jau suorganizavo virš pusšimčio konsultacinių renginių ir individualių konsultacijų.

Rūmų ekspertų komandos sąrašą galima rasti Rūmų interneto svetainėje, adresu https://www.cci.lt/kontaktai-vilnius/rumu-ekspertai/

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai – tai platus Lietuvos verslo atstovų ir mokslo įstaigų tinklas bei bendruomenė. Šiandien Rūmai vienija pusšešto šimto narių – Lietuvos įmones iš įvairių verslo sektorių, taip pat universitetus, kolegijas bei kitas mokymo įstaigas.

Rūmų misija – atstovauti narių interesams valstybės ir regioninės valdžios institucijose, skatinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, teikti verslui ir mokymo įstaigoms reikalingas paslaugas.

Rūmai veikia pagal LR prekybos, pramonės ir amatų rūmų įstatymą.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis