fbpx

Prisijungti

Naujienos

Prie Rūmų verslo bendruomenės prisijungė 9 naujos įmonės

Vakar Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų taryba pritarė 9 naujų įmonių narystei. Tai –parduotuvių įrangą ir sprendimus siūlanti bendrovė „Altum retail“, biokurą gaminanti ir parduodanti UAB „Biogra“,  spynų ir durų priedų tiekėja UAB „Dremler“, energetikos sektoriaus atstovė UAB „Elektrum Lietuva“, bankas „European Merchant Bank“, finansines paslaugas teikiančios Suomijos bendrovės Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvos filialas, elektros konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo UAB „Ozas“, „Arkangelo“ konferencijų ir meno centras (UAB „Domus Maria“)  bei konsultacinė įmonė „RVS konsultacijos“ .

„Džiaugiamės, kad Rūmų bendruomenės veiklą vertina skirtingo dydžio, skirtingų sričių kompanijos, tarp kurių – ir sektorių lyderiai, ir naujos į Lietuvą žengiančios bendrovės. Tikimės, kad Rūmų veikla, tarptautiniai ryšiai ir stipri bendruomenė padės rasti optimalią naudą visoms naujai prisijungusioms įmonėms“, - pažymi Rūmų gen. direktorius Almantas Danilevičius.

Anot vieno iš naujųjų narių, „European Merchant Bank“ administracijos vadovo ir valdybos pirmininko Mindaugo Kyguolio, rudenį paslaugas pradėsiantis teikti bankas šiuo metu itin intensyviai vykdo pasiruošimo darbus.

„Verslo klientams teiksime paskolas, mokėjimų paslaugas bei priimsime terminuotuosius indėlius, o nuo 2020 m. „European Merchant Bank“ paslaugomis galės naudotis ir fiziniai asmenys“, – sako M. Kyguolis.

Pasak banko vadovo, „European Merchant Bank“ prioritetas – smulkusis ir vidutinis verslas.

„Analizuodami padėtį rinkoje matome, kad Lietuvoje nėra pakankamai finansavimo galimybių smulkiajam ir vidutiniam verslui, įmonės susiduria su nepalankiomis paskolų gavimo sąlygomis. Todėl ir pasirinkome skirti dėmesį būtent šiems verslo segmentams, nes mūsų tikslas – suteikti galimybes augti smulkiajam ir vidutiniam verslui, o ateityje – ir versliems žmonėms“, – akcentuoja  specializuoto banko licenciją 2018 m. gruodį iš Europos centrinio banko gavusio banko vadovas.

Rūmų nariams banko vadovas pažadėjo ieškoti itin palankių bendradarbiavimo sąlygų.

 

Prieš keletą dienų Rūmuose apsilankė ir su bendruomenės veikla, narystės naudomis susipažino „European Merchant Bank“ vadovai. „European Merchant Bank“ įkūrėjas Ozan Ozerk, Stebėtojų tarybos pirmininkas Ekmel Cilingir bei administracijos vadovas ir valdybos pirmininkas Mindaugas Kyguolis su Rūmų gen. direktoriumi aptarė narystės teikiamas galimybes.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis