fbpx

Prisijungti

Naujienos

Praktinių patarimų sesijoje – apie rinkos tyrimus ir sutaupytus kaštus

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai vakar pristatė naują paslaugą „Ekspertai – Nariams. Praktinių patarimų sesijos”. Pirmajai sesijai Rūmų ekspertė Dovilė Končak, „RAIT Group“ direktorė, parengė dviejų valandų mokymus „Rinkos tyrimai – misija (ne)įmanoma. Praktiniai mokymai apie savarankišką rinkos tyrimų vykdymą“.

Rūmų narių „RAIT Group“ vadovė įmonių atstovams pristatė kiekybinių ir kokybinių tyrimų skirtumus ir jų taikymo aplinkybes; susipažindino su tyrimų organizavimo įrankiais; pateikė esminę  informaciją apie klausimynų sudarymą; aptarė galimus saugius ir patikimus duomenų rinkimo būdus, tyrimus įgyvendinant savarankiškai bei informavo apie pagrindinius duomenų analizės principus.

p. Dovilė Končak verslų atstovams atskleidė, kaip pasirinkti tinkamą tyrimo būdą, metodą, kiek apklausti žmonių skirtingais atvejais. Įmonių atstovai sužinojo, kaip racionaliai investuoti į rinkos tyrimus, kaip teisingai vertinti duomenis, kaip bendrauti su rinkos tyrimų bendrovėmis.

„Esu tikra, kad tie, kas analizuoja duomenis ir tikslingai planuoja tolesnius veiklos žingsnius, turi gerokai didesnį konkurencinį pranašumą. Rinkos tyrimai suteikia daug įrankių ir būdų kaip surinkti aktualią informaciją ir ją taikyti strateginiuose planuose. Šie mokymai suteikė galimybę susipažinti su tyrimų įrankiais, kurie gali būti pritaikyti savarankiškam duomenų rinkimui bei analizavimui, užtikrinant informacijos validumą. Susipažinę su koncentruota informacija apie rinkos tyrimų organizavimą bei įgyvendinimą, mokymų dalyviai gali užtikrintai tyrimus įgyvendinti patys bei vystyti produktyvią komunikaciją su rinkos tyrimų kompanijomis. Džiaugiuosi, kad Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai suteikia galimybe dalintis informacija ir prisidėti prie sėkmingo verslų augimo“, - pažymi „RAIT Group“ vadovė Dovilė Končak.

„Džiugu, kad Rūmuose veikiančio ekspertų tinklo nariai savo patirtimi ir įžvalgomis dalijasi su Rūmų bendruomene, o įmonės ir pinigine išraiška jau gali vertinti gaunamą naudą. Nauja paslauga „Ekspertai – nariams. Praktinių patarimų sesijos“, tikimės, taps išskirtine platforma, kur aukščiausio lygio profesionalų patarimus nemokamai galės gauti visi Rūmų nariai“, - pažymi dr. Almantas Danilevičius, Rūmų gen. direktorius.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis