fbpx

Prisijungti

Naujienos

Praktinis seminaras „Interesų konfliktų valdymas: kasdienės rizikos darbe – kaip jas atpažinti ir tinkamai valdyti?“

 

Informuojame, kad rugsėjo 29 d. renginys vyks ONLINE, Zoom platformoje. Prisijungimo nuorodos bus išsiųstos visiems užsiregistravusiems dalyviams. Atsižvelgiant į dabartinę epidemiologinę situaciją ir vis augančius sergamumo Covid-19 atvejus bei siekiant užtikrinti renginio dalyvių saugumą, renginys yra perkeltas į ZOOM platformą.

 

Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmai kartu su „Transparency International“ Lietuvos skyriumi kviečia  į praktinį seminarą „Interesų konfliktų valdymas: kasdienės rizikos darbe – kaip jas atpažinti ir tinkamai valdyti?“.

Seminaro data: Rugsėjo 29 d., 10:00-14:00

Vieta: ZOOM platforma

Šio seminaro tikslas – pasidalinti naujausiais atradimais ir tendencijomis antikorupcijos ir skaidrumo srityje bei skirti ypatingą dėmesį būdams, kaip tinkamai suvaldyti galimus interesų konfliktus kasdienėje įstaigos veikloje. Seminaro metu nagrinėsime įvairias praktines situacijas ir aptarsime, kaip reaguoti ir tinkamai suvaldyti su korupcija susijusias rizikas.

 

Seminaras skirtas: privataus ir viešojo sektoriaus įmonių bei įstaigų vadovams, asmenims, dirbantiems korupcijos prevencijos, įmonių rizikų valdymo srityse, specialistams, norintiems geriau suprasti, kaip suvaldyti galimus interesų konfliktus savo aplinkoje.

Renginio programa:

 

09.45-10.00 Dalyvių registracija
10.00-11.45  Seminaro dalyvių prisistatymas: kas mes ir kodėl čia esame?

Antikorupcijos naujienos ir tendencijos

Interesų konfliktų derinimas: kas tai ir kodėl tai svarbu?

11.45-12.00 Kavos pertrauka
12.00-14.00   Praktinių dilemų aptarimas grupėse

Seminaro aptarimas ir vertinimas

 

Seminarą fasilituos „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atstovai Sergejus Muravjovas ir Deimantė Žemgulytė. „Transparency International“ yra nevyriausybinė, nepolitinė, ne pelno siekianti organizacija, Lietuvoje įgyvendinanti įvairias skaidrumo bei antikorupcijos iniciatyvas jau daugiau nei 20 metų.

Sergejus Muravjovas vadovauja „Transparency International“ Lietuvos skyriui (TILS) nuo 2008 m. Jis yra organizacijos „People Powered“ mentorius ir Valstybės pažangos tarybos narys.

Deimantė Žemgulytė yra TILS iniciatyvų koordinatorė. Deimantė dirba su iniciatyvomis, susijusiomis su pinigų plovimo prevencija, žiniasklaidos skaidrumu bei gyventojų įtraukimu.

Būtina išankstinė registracija. Registruotis galite ČIA.

 

Seminaras vyks mažoje dalyvių grupėje (30 asmenų). Dalyvauti galima tik su galimybių pasu. Viso seminaro metu bus laikomasi visų numatytų saugumo reikalavimų, dalyviams rekomenduojama dėvėti kaukes.

 

Seminaras yra projekto Nr. 08.5.1-ESFA-V-423-02-0001 „Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas“ dalis, kuris yra finansuojamas iš Europos socialinio fondo.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis