fbpx

Prisijungti

Naujienos

Pokyčiai verslui: ko tikėtis iš naujo Seimo ir Vyriausybės?

 

Praėjusią savaitę Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai užbaigė kartu su žurnalu IQ surengdami konferenciją „Pokyčiai verslui: ko tikėtis iš naujo Seimo ir Vyriausybės?“, kurioje dalyvavo naujai išrinkti ministrai, Seimo ir Rūmų nariai.

Konferencijoje verslui svarbias pagalbos priemones bei pokyčius ministerijose pristatė ir atsakė į gausius dalyvių klausimus naujai išrinkti ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė bei aplinkos ministras Simonas Gentvilas.

Ministrė A. Armonaitė tikino: „atsiraitoję rankoves darome viską, jog kuo greičiau startuotume su pagalbos verslui priemonėmis“. Jos teigimu, jau numatyta 150 mln. eurų subsidijų įmonėms, kurių apyvarta krito daugiau nei 30 proc., sudarytas 30 mln. eurų paskolų portfelis ir dar 33 mln. eurų ketina skirti labiausiai paveiktiems ūkio sektoriams gelbėti.

Aušrinė Armonaitė, ekonomikos ir inovacijų ministrė 

 

Visą sesiją su ekonomikos ir inovacijų ministre A. Armonaite galite žiūrėti čia.

Po ministrų pristatymų surengta diskusija, į kurią įsijungė LR Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas ir LR Seimo Biudžeto ir finansų komiteto narys Valius Ąžuolas; Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos narė, UAB „Comfort Heat“ vadovė dr. Vyda Mozūriūnienė. Diskusiją moderavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė, VU Verslo mokyklos direktorė dr. Birutė Miškinienė.

Šio renginio metu taip pat buvo pristatytos 2020 m. geriausios Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų įmonės ir mokymo įstaigos bei Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Padėkos ženklu“, „Darbo žvaigždės“ medaliu ir bronzos (III laipsnio) „Darbo žvaigžde“ apdovanoti labiausiai Vilniaus rūmams nusipelnę Tarybos nariai ir darbuotojai.

 „Metai verslui ir mokslo įstaigoms, Rūmų bendruomenei ir Lietuvai buvo išties permainingi. Du karantinai, geriausi ekonomikos rodikliai po pirmo visuomeninio gyvenimo sustabdymo, kritinis gruodis sveikatos sistemai, kontrastingi verslo veiklos rodikliai, pokyčiai politiniame gyvenime – naujienų, gerų ir blogų, šiemet netrūko. Džiugu, kad Lietuvos verslo įmonės pasinaudojo krize kaip galimybe, ne tik nestabdė veiklos, bet plėtė užsakovų ratą, didino eksporto apimtis ir darbo vietų skaičių. Tikiu, jog vystydami dialogą su socialiniais partneriais rasime optimaliausių sprendimų,  kad šalies ekonomika atsigautų kuo greičiau“, – po apdovanojimų sakė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Visą Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei žurnalo IQ konferencijos „Pokyčiai verslui: ko tikėtis iš naujo Seimo ir Vyriausybės?“ įrašą žiūrėkite čia.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis