fbpx

Prisijungti

Naujienos

Po verslo misijos į Charkivą – konkretūs verslo pasiūlymai

 

2018 m. rugsėjo 27-30 d. Lietuvos – Ukrainos verslo Taryba kartu su  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje organizavo verslo misiją į  Charkivą, Ukrainą. Misijoje dalyvavo UAB „Armo“, UAB „Žinių taikymas“, UAB „Traidenis“, UAB „IDW“ viešbučio „IDW Esperanza Resort“, VšĮ „Vilties žiedas“, Fotoelektros technologijų ir verslo asociacijos atstovai.

Rugsėjo 28 d. įvyko susitikimai su Charkivo srities ir miesto administracijos vadovais, Charkivo  pramonės ir prekybos rūmais bei tiksliniai susitikimai su verslo įmonėmis.

Kitą dieną Lietuvos delegacija dalyvavo tarptautiniame ekonomikos verslo forume „Inovacijos, investicijos, Charkivo iniciatyvos“, ir, kaip pažymėjo Charkivo gubernatorė Yuliya Svitlychna, Lietuvos dalyvavimas forume yra labai reikšmingas Charkivo sričiai.

Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis pabrėžė, kad „Charkivo regioną mato kaip puikų partnerį, turintį didžiulį potencialą“.

„Tikimės, kad gausime konkretų rezultatą – rasime realius partnerius ir realizuosime bendrus projektus“, – sakė ambasadorius.

Rūmų prezidentas, Lietuvos – Ukrainos verslo Tarybos pirmininkas ir delegacijos vadovas Sigitas Leonavičius pakvietė Charkivo prekybos ir pramonės rūmus atvykti atsakomojo vizito į Lietuvą.

„Tikimės, kad užmegzti nauji verslo kontaktai, aptartos bendradarbiavimo galimybės su Charkivo  prekybos ir pramonės rūmais prisidės prie tolesnės Lietuvos ir Ukrainos verslo ryšių plėtros“, – sakė S. Leonavičius.

Verslo misijos dalyviai džiaugėsi, kad tik sugrįžus į Lietuvą jau sulaukė konkrečių pasiūlymų iš Charkivo įmonių.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.