fbpx

Prisijungti

Naujienos

Platforma „Nariai nariams“ – pagalbos ir palaikymo instrumentas

Prieš metus Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų socialiniame tinkle „Facebook“ gyvavusi narių grupė keitė ne tik pavadinimą (Vilniaus Rūmų grupė „Nariai nariams“), bet ir koncepciją, skatindama Rūmų santykius su visais nariais megzti, narių tinklaveikai skatinti, bendroms iniciatyvoms telkti ir pan. Karantino metu platforma tapo puikiu Rūmų narių pagalbos ir palaikymo instrumentu, skatinančiu vieniems iš kitų pirkti ir parduoti, teikti ir naudotis paslaugomis.

Vilniaus rūmų grupė „Nariai nariams“ yra išskirtinė uždara narių - partnerių platforma, patogus bendravimo ir bendradarbiavimo būdas. Ji padėjo įmonėms rasti partnerius, sėkmingai parduoti prekes bei paslaugas, greitai tarp narių surasti pašnekovų televizijų reportažams, sukviesti į renginius ar plačiai paskleisti informaciją.

Ypač dabar, gana įtemptu metu, ši platforma yra puikus pagalbos ir palaikymo instrumentas, skatinantis pirkti ir naudotis paslaugomis iš Rūmų narių, dalintis informacija ir kitaip padėti vieni kitiems.

„Koks bebūtų sunkus laikas, verslas nesustoja. Kaip tik šiuo metu platforma „Nariai – nariams“ galėtų tapti ypatingų nuolaidų bendruomenei vieta. Narystė rūmuose įpareigoja verslus elgtis atsakingai, tad didesnis pasitikėjimas tarp narių gali būti tramplinu į sėkmingus sandorius palankiomis sąlygomis.“, - pažymi Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Rūmai kviečia narius išnaudoti puikią progą ir pasidalinti specialiais pasiūlymais, nuolaidomis, skirtais kitiems Rūmų nariams, o neprisijungusiems – kuo greičiau tapti grupės dalimi.

Rūmų lojalumo programa „Nariai nariams“ feisbuke

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis