fbpx

Prisijungti

Naujienos

Pažintis su Rūmų nariais: konsultacijas verslams teikianti įmonė MB „Iprocess Consulting“

Pristatome dar vieną Rūmų narę – procesų optimizavimo klausimais verslus konsultuojanti įmonė MB „Iprocess Consulting“. Jau daugiau nei 9 metus kuria individualias, tik kliento įmonei tinkamas ir pritaikomas procesų valdymo sistemas.

Įmonės įkūrėja, socialinių mokslų daktarė, verslo procesų perprojektavimo ir optimizavimo specialistė Diana Satkutė turi sukaupusi daugiau kaip 17 metų vadovavimo patirtį versle ir šiuo metu sėkmingai dalinasi savo žiniomis konsultacijų ir mokymų metu.

„Daug metų dirbau vadovaujantį darbą, todėl sėkmingai sekdavosi įmonėse auginti pardavimus ir pelną. Galiausiai supratau, kad dirbdama įmonėje siekti geresnių rezultatų galiu padėti tik jai vienai, todėl nusprendžiau įkurti savo įmonę ir vystyti konsultavimo verslą – kurti metodologijas ir padėti neribotam skaičiui verslų.“ – teigia Diana.

Su Dianos pagalba procesus optimizavosi laivų krovos įmonė BEGA bei nemaža dalis gamybinių ir paslaugas teikiančių įmonių, tokių kaip UAB „Admen Baltic“, UAB „Granex“, UAB „Kesko Senukai Lithuania“, UAB „Gera dovana“.

„Darbas su kiekviena įmone yra mano asmeninis laimėjimas. Gera stebėti, kai jau po trijų mėnesių bendradarbiavimo klientai siekia pradžioje aptartų tikslų, o pabaigoje džiaugiasi rekordiniais pardavimais bei padidėjusiu efektyvumu ir našumu.“

Daugiau apie MB „Iprocess Consulting“: www.iprocess.lt

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis