fbpx

Prisijungti

Naujienos

Pažintis su Rūmų nariais: „Genus primum“, rinkodaros ir verslo plėtros konsultacijų bei strategijų įgyvendinimo įmonė

 

Susipažinkite: UAB „Genus primum“ – nauja rinkodaros ir verslo plėtros konsultacijų bei strategijų įgyvendinimo įmonė, neseniai prisijungusi prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo ir mokslo bendruomenės. Tačiau komandos narių naujokais negalima pavadinti – vos pernai įkurtoje bendrovėje dirba brandžios praktikos turintys, strategines pareigas įvairiose įmonėse ėję marketingo ir pardavimų profesionalai.

„Nors mūsų įmonė gyvuoja neseniai, jos komanda turi daugiau nei 10 metų aukščiausio lygio vadovų darbo patirties. Mes padedame augti smulkioms ir vidutinėms įmonėms, kuriame ir įgyvendiname verslo strategijas, didinančias žinomumą ir pardavimus“, – taip „Genus primum“ pristatė įmonės vadovas Klaudijus Milukas.

„Genus primum“  vadovas Klaudijus Milukas

Profesionali marketingo ir plėtros vadovų komanda padėjo išauginti ne vieną Lietuvos ir užsienio įmonę. O bendrovės įkūrėjų patirties bagaže – bendradarbiavimas su dešimtimis skirtinguose sektoriuose veikiančių įmonių, tarp kurių – ir tarptautiniai prekės ženklai „L’Oreal“, „Nestle“, „Borjomi“ ir kt.

Pasaulinio lygio rinkodaros agentūra, populiarių leidinių grupė, banku tapusi kredito unija bei plačiai žinomas mados prekės ženklas – tai tik dalis projektų, už kurių vystymą buvo atsakingi „Genus primum“ komandos nariai. Savo vertingą patirtį jie panaudoja padėdami Lietuvos įmonėms įgyvendinti efektyvius marketingo ir plėtros sprendimus – nuo interneto svetainės, iki klientų lojalumo sistemos sukūrimo.

 

Milda Savickienė rūpinasi klientų prekės ženklų įvaizdžiu

Kaip žingsnį verslo sėkmės link įmonė įvardija narystę Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

„Rūmų nariu tapome, norėdami augti patys ir prisidėti prie tvarios verslo aplinkos kūrimo. Tikime, kad narystė leis užmegzti naudingų kontaktų, plėtoti partnerystę su kitomis įmonėmis ir padėti Rūmų nariams augti, prisidėti prie jų veiklos savo žiniomis bei patirtimi versle, – pasakoja K. Milukas. – Esame dėkingi organizacijos vadovams ir darbuotojams už pagalbą ir palaikymą, kuris reikalingas kiekvienam į ilgalaikį rezultatą orientuotam verslui“.

Bendrovės pavadinimas išvertus iš lotynų kalbos reiškia „pirmą klasę“. Pasak K. Miluko, šiame pavadinime užkoduotas „Genus primum“ įsipareigojimas profesionaliais sprendimais padėti klientams pasiekti geriausių rezultatų, auginant žinomumą, apyvartą bei pelną tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

„Vadovaujamės moto – svarbu ne įmonės dydis, o jos noras augti. Todėl, jei turite tokį tikslą, bendradarbiaukime“, – kviečia K. Milukas.

Jei ieškote sprendimų, leidžiančių siekti pamatuojamų verslo augimo rezultatų, domina pardavimai, klientų aptarnavimas, komunikacija, partnerių tinklo plėtra ir kitos verslo augimo galimybės, pasikalbėkite su „Genus primum“ profesionalais tel.: +370 672 93096 arba rašykite e. paštu.: info@genusprimum.lt

Daugiau informacijos: http://genusprimum.lt/

 

„Genus primum“ – tinkami sprendimai augančiam verslui

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis