fbpx

Prisijungti

Naujienos

Patvirtinta nauja Vilniaus PPAR Verslo moterų tinko vadovė

Susipažinkite – Irma Januševičiūtė - Spudienė, arba kitaip, ilgametė Vilniaus PPAR, rūmų Tarybos narė, o nuo šiol – ir naujoji Vilniaus verslo moterų tinklo vadovė.
Daugiau kaip 20 metų patirtį vadovavimo srityje turinti verslininkė bei UAB „DSP Plius“ įkūrėja yra sukaupusi neįkainojamą žinių bagažą, kurio svarbą birželio 22 d. įvertino ir Vilniaus PPAR taryba, patvirtinusi Irmą kaip naująją Vilniaus verslo moterų tinklo vadovę. Irmos kandidatūrą iškėlusios Vilniaus verslo moterų tinklo tarybos teigimu, Irmos požiūris į verslą yra būtent tai, ko ir reikia šiandieniniam pasauliui.
„Man aktualus socialiai atsakingo ir šiuolaikiško verslo modelio propagavimas. Būtent dėl to savo įmonėje esu įrengusi vaiko kambarį, įdarbinu negalią turinčius žmones bei pasisakau už tvarų gyvenimo būdą“, – tikina Irma.
Laisvalaikiu Irma nemokamai organizuoja individualius bei viešus mokymus, seminarus ir konferencijas darbų saugos arba aplinkosaugos temomis, taip pat konferencijas, skirtas žmonėms su negalia, o nuo šių metų pradžios ji tapo ir Lietuvos raudonojo kryžiaus savanore.
„Padedu žmonėms su negalia susirasti darbus, ruošiu jiems gyvenimo aprašymus ir organizuoju socialines dirbtuves žmonėms su psichosocialinėmis negaliomis“, – apie savo veiklas pasakoja naujoji verslo moterų tinklo vadovė.
Primename, kad Vilniaus verslo moterų tinklas skatina moterų verslumą, teikia savitarpio pagalbą bei siekia lygių galimybių principo užtikrinimo versle. Rūmų Verslo moterų tinklas rengia bendrus verslininkių projektus, informacijos, patirties dalijimąsi tarp verslininkų, teikia pasiūlymus dėl įstatymų bei kitų teisės aktų, siekiant stiprinti verslininkių moterų balsą ir įtaką.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis