fbpx

Prisijungti

Naujienos

Paskutinė šiais metais Rūmų kontaktų sesija kartu su IQ!

Ieškote potencialių partnerių Rūmuose? Nauji kontaktai gali virsti pelningais kontraktais! Kviečiame į paskutinę šiais metais Verslo vadovų kontaktų sesiją, organizuojamą kartu su žurnalu IQ. Renginys skirtas ne tik Rūmų nariams.  

 

Rezervuokite datą: lapkričio 26 d. 15.00 val.

Programa:

14.30–15.00 Dalyvių registracija.
15.00-15.10 VPPAR generalinio direktoriaus dr. Almanto Danilevičiaus sveikinimas.
15.10–16.10

 

 

 

Pranešimas „Įmonių socialinė atsakomybė mirė. Kas toliau?“ ( VRS ADVISORY verslo vystymo strategas Domas Zdanevičius ir atsakingo verslo veikimo strategė Marta Misiulaitytė).

Kol įmonės Lietuvoje ėmė kalbėti ir tiksliau suvokti socialinę atsakomybę, pasaulyje jos pamažu evoliucionuoja į naują brandos etapą: atsakingą verslo veikimą (angl. „Responsible Business Conduct“). Atsakingo verslo modelis didina verslo teikiamą vertę sisteminiais žingsniais, užtvirtinančiais  įsipareigojimą prisidėti prie globalinių tikslų įgyvendinimo. Tokio modelio rezultatas yra didesnis verslo konkurencingumas, o sėkmės raktas – įmonės veiksmai ekonominėje, socialinėje ir aplinkosaugos srityse, kurie yra tiesiogiai susiję su jos veikla ir konkurenciniu pranašumu.

16.10–16.15

 

 

Žaidimas su žurnalu IQ.

Net trims laimingiesiems atiteks metinė žurnalo IQ prenumerata!

 

16.15–17.15

 

 

Kontaktų sesija.

Jai reikės daug vizitinių kortelių ir žodinio 2 min. savo verslo pristatymo. 

 

17.15 – Vaišės ir neformalus bendravimas.

 

Lauksime Jūsų jau š. m. lapkričio 26 d. 14.30 val. Vilniaus PPAR (T. Kosciuškos g. 30, 4 a.).

Kontaktų sesijos administravimo mokestis: Nariams – 20 €. Ne nariams  – 30 €. Nariams, pakvietusiems ne Rūmų narį – 10 €.

Registracija: https://www.cci.lt/produktas/paskutine-siais-metais-rumu-kontaktu-sesija-kartu-su-iq/

 

Svarbu: Renginys gali būti filmuojamas ir (ar) fotografuojamas, o vaizdo medžiaga naudojama  Rūmų veiklai pristatyti. Registruodamiesi Jūs sutinkate su šia sąlyga.

 

Papildoma informacija: Rūmų narystės koordinatorė Aurelija Skliuderytė, tel. +370 (618) 39103, e. p. aurelija.skliuderyte@cci.lt

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.