fbpx

Prisijungti

Naujienos

Paskelbtos komercinės veiklos partnerio sąlygos „EXPO 2020“

Aplinkos ministerija atnaujina Lietuvos paviljone Dubajuje pasaulinės parodos „EXPO 2020‘‘ metu veiksiančios kavinės ir suvenyrų parduotuvės operatoriaus atranką.

Atrinktasis operatorius parodos metu (paroda dėl COVID 19 pandemijos pernai buvo atidėta metams ir dabar vyks nuo š. m. spalio 1 d. iki kitų metų kovo 31 d.) turės organizuoti Lietuvos paviljone kavinės-baro darbą ir prekybą lietuviškais gaminiais (suvenyrais). Operatoriaus veikla turės atitikti pasaulinės parodos keliamus reikalavimus ir Lietuvos paviljono pasirinktą kryptį, tinkamai ir šiuolaikiškai reprezentuoti  mūsų nacionalinę virtuvę ir aukštos kokybės Lietuvoje pagamintą produkciją. Visą veiklą parodos metu Lietuvos paviljone įrengtose patalpose pasirinktos įmonės turės vykdyti savo lėšomis ir atsakomybe.

Atrankai pateiktus projektus vertins tarpinstitucinė  Lietuvos pasirengimo dalyvauti pasaulinėje parodoje „EXPO 2020“ koordinavimo komisija. Ji pritarė atnaujintoms atrankos sąlygoms, o gavusi ir įvertinusi pasiūlymus rekomenduos Aplinkos ministerijai sudaryti bendradarbiavimo sutartį su daugiausiai balų surinkusia įmone. Jeigu gauti pasiūlymai turės ryškių privalumų ar trūkumų vienoje iš bendradarbiavimo sričių (šį kartą atskirai bus vertinami  įmonių pasiūlymai dėl prekybos ir dėl maitinimo), komisija galės siūlyti ministerijai sudaryti ir dvi atskiras sutartis: vieną su daugiausiai balų surinkusia įmone dėl bendradarbiavimo organizuojant veiklą paviljone įrengtoje kavinėje-bare, kitą dėl bendradarbiavimo vykdant prekybą lietuviškais gaminiais ir suvenyrais.

Pasiūlymų atrankai bus laukiama iki 2021 m. kovo 29 d. 10 val. 

Atrankos sąlygas ir jų priedus galite rasti čia.

--

Lietuvos pasirengimo dalyvauti pasaulinėje parodoje „EXPO 2020“ Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, koordinavimo komisijoje dalyvauja ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Kviečiame Rūmų narius susipažinti su atrankos sąlygomis ir dalyvauti.

Kontaktai pasiteiravimui: Deimantė Vilčinskaitė, el. p. deimante.vilcinskaite@cci.lt, tel. 861679552.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis