fbpx

Prisijungti

Naujienos

Paskelbtas geriausiųjų įmonių ir mokymo įstaigų konkurso startas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia savo narius – verslininkus bei mokymo įstaigas – teikti paraiškas dalyvauti geriausiųjų konkursuose.

Apdovanojimuose bus pagerbtos geriausios Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų 2021 metų įmonės, geriausia įmonės vadovė, geriausios mokymo įstaigos aukštųjų mokyklų ir profesinių mokymo institucijų kategorijose.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų konkurso „Geriausia įmonė“ prizai skiriami už įmonių aukštus ūkinės ir finansinės veiklos rezultatus, o konkurso „Geriausios įmonės vadovė“ – už vadovaujamos įmonės rezultatus ir veiklą, asmeninę visuomeninę ir labdaringą veiklą, naujus projektus ir idėjas bei jų įgyvendinimą, naujų darbo vietų sukūrimą, produkcijos bei paslaugų konkurencingumo didinimą, įmonės darbuotojų profesinį mokymą.

Apdovanojimai „Už pasiekimus 2021 metais“ bus skirti geriausioms aukštojo mokslo įstaigoms ir profesinio mokymo mokykloms už rezultatus, inovacijas ir kitus pasiekimus 2021 metais.

Geriausiems Rūmų bendruomenės verslo ir mokslo atstovams bus įteikti prekybos dievo Merkurijaus apdovanojimai bei kiti prizai.

Apdovanojimai bus įteikti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų iškilmingo renginio metu.

Norinčius dalyvauti konkursuose verslo įmones maloniai kviečiame užpildyti Jūsų pasirinkto (-ų) konkurso (-ų) dalyvio (-ės) anketą (-as) ir grąžinti ją (jas) iki š. m. lapkričio 31 d. el. paštais: vilnius@cci.lt arba  aurelija.skliuderyte@cci.lt arba paštu: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Kosciuškos g. 30, LT-01100 Vilnius.

Konkurso verslo įmonėms anketos:

"Geriausia įmonė" (vykdanti eksportą)

"Geriausia įmonė" (nevykdanti eksporto)

"Geriausia įmonės vadovė"

Konkurso nuostatai - ČIA.

Norinčias dalyvauti konkursuose mokymo įstaigas maloniai kviečiame užpildyti Jūsų pasirinkto (-ų)  konkurso (-ų) dalyvio (-ės) anketą (-as) ir grąžinti ją (jas) iki š. m. lapkričio 31 d. el. paštais: vilnius@cci.lt arba  rima.valiukeviciene@cci.lt, arba paštu: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, T. Kosciuškos g. 30, LT-01100 Vilnius.

Konkurso mokymo įstaigoms anketa:

"Už pasiekimus 2021 m."

Konkurso nuostatai - ČIA.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis