fbpx

Prisijungti

Naujienos

Pasirašytas susitarimo memorandumas su Moravijos-Silezijos regiono prekybos rūmais

Gegužės 25 d. Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmai (PPAR), kartu su Čekijos Respublikos ambasada Vilniuje sutiko verslo delegaciją iš Čekijos respublikos, Moravijos-Silezijos krašto. Lietuvoje lankėsi Enterprise Europe Network partneriai Moravijos-Silezijos regiono prekybos rūmai, kartu su 7 įmonių delegacija ieškančia verslo partnerių Lietuvoje ir Baltijos jūros regione. Renginio dalyvius pasveikino Vilniaus PPAR generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius ir pasidžiaugė bendradarbiavimu tarp Čekijos, Moravijos – Silenzijos regiono ir Vilniaus regiono įmonių. Tai jau antroji verslo delegacija iš šio Čekijos regiono šiemet.  „Šiuo nestabiliu ir neaiškiu laikotarpiu verslui būtina domėtis naujomis rinkomis ir ieškoti alternatyvių partnerių verslo plėtrai, Lietuva – Čekija puiki partnerystė.“ - dalinosi dr. A. Danilevičius. Taip pat, su renginio dalyviais sveikinosi ir Moravijos – Silenzijos regiono gubernatoriaus pavaduotojas Jan Krkoška, kuris pristatė regioną ir pakvietė Lietuvos įmones bendradarbiauti ir atrasti tiek Čekijos Respubliką, tiek Moravijos-Silezijos regioną.

Enjoy the Moravian-Silesian Region“ pristatymo video

Renginio metu buvo pasirašytas susitarimo memorandumas:

Tarp Moravijos-Silezijos regiono prekybos rūmų ir Vilniaus PPAR, kurį pasirašė – Natálie Šitavancová Moravijos-Silezijos regiono prekybos rūmų direktorė ir dr. Almantas Danilevičius Vilniaus PPAR direktorius.

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Vilniaus PPAR ir Moravijos-Silezijos regiono prekybos rūmų

Į Lietuvą atvykusi Moravijos-Silezijos verslo delegacija atstovavo įvairius sektorius: medicinos, farmacijos, IT, inžinerijos, robotizavimo. Dalyvavusios įmonės turėjo apie 20 gyvų B2B susitikimų, kuriuose susipažino, užmezgė kontaktą ir jau planuoja tolimesnį bendradarbiavimą ir galimus bendrus ateities projektus. Pridėtinę vertę įmonėms sukūrė ir panašus skaičius iš anksto suplanuotų nuotolinių susitikimų tarp čekų ir lietuvių.

Gyvi B2B verslo susitikimai tarp Čekijos ir Lietuvos įmonių.

Susidomėjus verslo galimybėmis ir ieškant partnerių Čekijoje, prašome kreiptis į Beatričę Ozgirdaitę, el. paštu beatrice.ozgirdaite@cci.lt arba tel. +370 618 39095.

 

Čekijos Enterprise Europe Network pasiūlymus rasite duomenų bazėje (pagal raktinius žodžius): https://eenlietuva.eu/verslo-bendradarbiavimo-duomenu-baze/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis