fbpx

Prisijungti

Naujienos

Pasirašytas memorandumas su Bratislavos rūmais

 Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevicius dalyvavo vizite SCCI Bratislavos regioniniuose prekybos ir pramonės rūmuose. Tai ne tik įprastas tarpinstitucinis susitikimas, bet ir reikšmingas žingsnis į priekį stiprinant ekonominę bei prekybinę partnerystę tarp dviejų šalių. Šio vizito metu pasirašytas memorandumas, kuris padės užmegzti glaudesnį bendradarbiavimą tarp dviejų Europos sostinių rūmų ir plėsti ekonominius, mokslinius ir techninius ryšius tarp abiejų šalių verslininkų.
Diskusijų su Bratislavos rūmų prezidentu p. Igor Junas ir direktoriumi p. Juraj Maitan metu aptartos ilgalaikio bendradarbiavimo galimybės, o temos apima ne tik dabartinius projektus ir paslaugas nariams, bet ir bendrus iššūkius bei vizijas. Buvo svarstomos galimybės dėl partnerystės verslo mokymo programų mainuose, bendri projektai pramonės skatinimo srityje, taip pat dėl prekybos ir ekonominės informacijos dalijimosi.
"Vienas iš dėmesio taškų yra Slovakijos prekybos ir pramonės rūmų naudojama centralizuota Rūmų valdymo sistema. Ši sistema suteikia galimybę valdyti ir koordinuoti veiklą iš vieno centro, kas padeda geriau išnaudoti išteklius ir koordinuotai veikti. Panaši sistema Lietuvoje galėtų padėti efektyviau valdyti Rūmų veiklą, pasiekti tikslius duomenis bei sudaryti palankias sąlygas nariams kurti verslą ir tapti efektyvia ir pirmaujančia organizacija." - sako Vilniaus PPAR gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.
Šis intensyvus dialogas ir patirties mainai su Bratislavos rūmais gali paveikti ne tik abiejų rūmų veiklą, bet ir prisidėti prie didesnių ekonominės plėtros ir inovacijų tikslų tiek Vilniaus, tiek Bratislavos regionuose.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis