fbpx

Prisijungti

Naujienos

Pasirašyta Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Užimtumo tarnybos bendradarbiavimo sutartis

2021 m. sausio 18  d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (toliau – Rūmų) bei Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilniaus Klientų aptarnavimo departamento vadovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama įgyvendinti tarpusavio partnerystę bei bendradarbiavimą, didinant verslo įmonių įsitraukimą į tvaraus užimtumo didinimą Vilniaus apskrityje.

Rūmų verslo ir mokslo bendruomenė bei Užimtumo tarnyba susitarė kartą per ketvirtį organizuoti darbo rinkos situacijos aptarimo renginius, keistis informacija ir rekomendacijomis darbo rinkos klausimais, organizuoti teminius aptarimus. Užimtumo tarnyba teiks metodinę pagalbą Rūmų verslo ir mokslo bendruomenei, dalyvaujant informaciniuose seminaruose, informuojant apie situaciją darbo rinkoje, teikiant kitą aktualią informaciją, susijusią su Vilniaus KAD teikiamomis paslaugomis ir įgyvendinamomis priemonėmis.

Sutartį pasirašė Vilniaus klientų aptarnavimo departamento direktorė Jurgita Bražinskienė bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius.

 „Pasirašyta sutartis – praėjusių metų pabaigoje prasidėjusio aktyvaus Rūmų ir Užimtumo tarnybos bendradarbiavimo etapo natūrali tąsa. Tvyrant didžiulei įtampai darbo rinkoje bendros Rūmų ir Užimtumo tarnybos veiklos padės verslui, mokymo įstaigoms ir organizacijoms rasti sprendimo būdus pritraukti tinkamos kvalifikacijos darbuotojus, paskatins darbdavius labiau atkreipti dėmesį į vyresnio amžiaus profesionalus ir padės jiems reintegruotis darbo rinkoje“, - pažymi Rūmų gen. direktorius dr. A. Danilevičius.

„Sistemingas dialogas tarp Užimtumo tarnybos ir darbdavių yra viena esminių sąlygų tvariam užimtumui didinti. Tiek darbo ieškantys asmenys, tiek bedarbiai tikisi jų lūkesčius atitinkančių darbo pasiūlymų. Tuo tarpu darbdaviai prigimtine teise ieško darbuotojų, kurie į jų kolektyvus įsilietų su mažiausiais kaštais. Tikimės, kad keičiantis informacija su Vilniaus prekybos pramonės amatų rūmų bendruomene apie poreikius ir Užimtumo tarnybos paslaugas bei teikiamas galimybes darbdaviams kompensuoti naujų darbuotojų integravimo kaštus, gerės darbuotojų integracija“, - teigia Vilniaus klientų aptarnavimo departamento direktorė Jurgita Bražinskienė.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis