fbpx

Prisijungti

Naujienos

Pasirašyta Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Ukmergės rajono bendradarbiavimo sutartis

2021 m. rugsėjo 30 d., Vilnius. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (toliau – Rūmų) bei Ukmergės rajono savivaldybės vadovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama regione skatinti pramonę, smulkų ir vidutinį verslą bei amatus, miesto įmonių produkcijos bei paslaugų eksportą, investicijų pritraukimą.

Rūmų verslo ir mokslo bendruomenė bei Ukmergės rajono savivaldybė susitarė:

  • skatinti užsienio šalių verslininkų vizitus į Ukmergės rajoną ir Ukmergės rajono įmonių atstovų vizitus į užsienio šalis;
  • nagrinėti pasiūlymus užimtumo gerinimo rajone klausimais;
  • spręsti Ukmergės rajono infrastruktūros plėtojimo klausimus;
  • kartu organizuoti oficialių delegacijų vizitus, verslininkų misijas į užsienio šalis, bendras konferencijas, verslo forumus, seminarus, kvalifikacijos kėlimo kursus ir kitus panašaus pobūdžio renginius;
  • bendradarbiauti profesinio rengimo ir tęstinio mokymo srityse;
  • įtraukti Rūmų atstovus į rajono savivaldybės komisijas, sprendžiant verslininkams aktualias problemas, sudaryti sąlygas rajono savivaldybės atstovams dalyvauti Rūmų komisijų posėdžiuose patariamojo balso teise ir kt.

Sutartį pasirašė Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas ir Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius vakar Ukmergėje verslo bendruomenės ir savivaldybės kartu organizuotoje konferencijos „Drauge galime daug. Žaliųjų technologijų ir inovacijų plėtra – ne alternatyva, bet būtinybė“ metu.

„Tikiuosi, kad šiandien pasirašyta Ukmergės rajono savivaldybės ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendradarbiavimo sutartis ne tik labiau sustiprins Ukmergės rajono savivaldybės ir verslo dialogą, bet ir bendra veikla, išnaudojant platų pasaulinį Prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemos tinklą,  leis Ukmergės regionui tapti vienu lyderiaujančių Lietuvoje“, - pažymi S. Leonavičius, dėkodamas Ukmergės rajono vadovams už pozityvų požiūrį į verslą bei kuriamas palankias sąlygas įmonių veiklai.

Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas pasidžiaugė sėkmingu Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Ukmergės verslininkų ir Savivaldybės betarpišku bendradarbiavimu.

„Sutarties atnaujinimas tarp Ukmergės rajono savivaldybės ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų yra įrodymas, kad mes esame patikimi, laiko išbandyti partneriai. O tai leis mums ateityje siekti teisingo žaliojo kurso“, - įsitikinęs Rolandas Janickas.

Bendradarbiavimo sutarties pasirašymui pritarė Ukmergės rajono savivaldybės Taryba.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis