fbpx

Prisijungti

Naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Betliejaus Prekybos Rūmais

Šįkart dėl tolimesnio bendradarbiavimo ir ekonominės plėtros skatinimo Lietuvos atstovai sukirto rankomis su Palestinos delegacija – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Betliejaus Prekybos Rūmais.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vykusio susitikimo metu įvyko apvalaus stalo diskusija bei neformalūs susitikimai su Palestinos verslo atstovais, taip pat verslo plėtra ir tolimesnis bendradarbiavimas aptartas su Palestinos ekonomikos ministru Khalid Osaily, Betliejaus Prekybos rūmų tarybos atstovu, Lietuvos biuro Palestinos vadovu Bertas Venckaitis.

 

Diskusijoje dalyvavęs tarybos narys, UAB „BY&N” komercijos direktorius Kęstutis Černeckas neabejoja, kad šis ekonominių, kultūrinių ryšių plėtojimas padės užmegzti ryšius su sąjungininkais visame pasaulyje, o tai padės Lietuvai tapti matoma ir girdima.

 

„Šiandien mūsų ekonomika yra viena sparčiausiai augančių ES, Lietuvos verslas dalyvauja pasaulinėse tiekimo grandinėse, o šalis sulaukia investicijų iš pasaulinių tarptautinių kompanijų. Tvirtai tikiu, kad šios dienos susitikimas padės pamatus naujiems verslo ryšiams, padės susirasti naujų draugų ir sustiprins ryšius tarp mūsų šalių ir organizacijų“, – sako K. Černeckas.

Esame įsipareigoję ir pasirengę toliau dirbti kartu bei sėkmingai kurti klestinčią ir tvaresnę ateitį.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis