fbpx

Prisijungti

Naujienos

Partnerių paieškos paslaugos dėl karo Ukrainoje ar dėl ES taikomų sankcijų paveiktoms Lietuvos įmonėms

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kartu su visais Enterprise Europe Network Lietuva partneriais smerkia karinę Rusijos agresiją, pažeidžiančią tarptautinę teisę ir keliančią grėsmę visos ES saugumui, ir palaiko ES atsaką, įskaitant ir taikomas ekonomines sankcijas.

Deja, šios sankcijos palies ne tik agresorių ekonomikas, bet ir ne vienos ES šalies verslus ir ekonomiką. Siekiant sumažinti sankcijų poveikį ES ir atskirų šalių ekonomikoms, Enterprise Europe Network Lietuva – didžiausio Europoje vieno langelio principu veikiančio verslo paramos tinklo, vienijančio beveik 600 organizacijų daugiau nei 60 šalių, dalis – imasi inciatyvos padėti dėl karo Ukrainoje ar dėl agresoriams taikomų sankcijų paveiktoms Lietuvos įmonėms.

Visus Lietuvos verslus, susiduriančiais su iššūkiais (tiekimo grandinės sutrikdymas, žaliavų trūkumas, tiekėjų ar klientų praradimas ir kt), kviečiame kreiptis į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus arba  Enterprise Europe Network darbuotojus pagal įmonės veiklos teritoriją.

„Rūmų ir Enterprise Europe Network ekspertai įvertins įmonių poreikius, pasiūlys plačią verslo partnerių kontaktų duomenų bazę, rinkų, pasiūlymų apžvalgas, suteiks personalizuotas konsultacijas ir atsakymus į kylančius klausimus“, - kviečia Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

https://eenlietuva.eu/partneriu-paieskos-paslaugos-del-karo-ukrainoje-ar-del-es-taikomu-sankciju-paveiktoms-lietuvos-imonems/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis