fbpx

Prisijungti

Naujienos

Paroda „Nordic organic food fair&Eco living“

Lapkričio 15 - 18 dienomis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su septyniomis ekologiško, natūralaus maisto ir kosmetikos įmonėmis dalyvavo Malmėje (Švedija) vykusioje parodoje Nordic organic food fair&Eco living“.

Parodos aplankyti ir su Lietuvos įmonėmis susitikti buvo atvykęs Lietuvos ambasadorius Švedijoje Giedrius Čekuolis, komercijos atašė Švedijoje Aleksandras Laurinavičius bei Ambasados trečiasis sekretorius  Augustinas Uleckas.

„Jau ne pirmą kartą dalyvaujame šioje parodoje, ir kiekvienąkart Lietuvos įmonės sulaukia didžiulio susidomėjimo bei sėkmingai dalyvauja konkursuose dėl inovatyvių produktų“ - džiaugėsi  kartu su įmonėmis vykusi Audronė Masandukaitė, Rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė.

Parodos dalyviai taip pat turėjo galimybę dalyvauti Enterprise Europe Network organizuotame verslo kontaktų renginyje, kuris vyko pačioje parodoje.

Šiais metais inovatyvių produktų konkursuose  finalistais tapo dvi Rūmų įmonės UAB „Kvalitetas“ (prekės ženklas URBANFOOD) ir UAB „Wezoop (prekės ženklas RITUAMI) su savo inovatyvia produkcija.

Parodoje kartu su Rūmais dalyvavo Rūmų nariai: UAB „EP Gamyba“, UAB „EKKO LT“ , UAB „Biotecus“ bei kosmetikos įmonės UAB „Shapemetics“ ir UAB „Uoga Uoga“.

Dalyvavimas Parodoje buvo dalinai finansuojamas iš projekto „Jungtinis eksportas“ pagal struktūrinių fondų kvietimą „Naujos Galimybės LT“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis