fbpx

Prisijungti

Naujienos

Parama Ukrainos žmonėms

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai atidaro pagalbos liniją Ukrainos žmonėms. Bendradarbiaudami  su Ukrainos prekybos, pramonės ir amatų rūmais, gaudami iš partnerių konkrečias užklausas, sąrašus apie būtinus daiktus, medikamentus Ukrainos žmonėms, suderinę paramos teikimą su Ukrainos ambasada Lietuvoje, Rūmai kviečia narius, visą Lietuvos verslą, regionų verslus vienijančias organizacijas jau dabar savo indėliu padėti Rusijos invazijos niokojamai šaliai.

Visą Jūsų paramą, pervestą į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų sąskaitą (Sąskaitos numeris LT19 7044 0600 0030 8798, įmonės kodas: 110067639, paskirtis – PARAMA UKRAINAI), Rūmai nedelsiant perduos Ukrainos ambasadai Lietuvoje, ir ji pasieks Ukrainą.

Taip pat su įmonėmis, kurios galėtų skirti ne piniginę paramą, pasidalinsime mūsų partnerių iš Ukrainos pateiktais būtinų prašomų prekių sąrašais. Gauta parama tiesiogiai ir per Rūmų partnerius taip pat bus išsiųsta Ukrainos žmonėms.

Kviečiame Lietuvos įmones, bendrovių vadovus, verslo organizacijų atstovus susisiekti ir kartu padėti karo apimtai šaliai.

Kontaktinis asmuo Rūmuose: Rita BACEVIČIENĖ, Narystės palaikymo vadovė, tel. Nr. +370 (698) 35412, el. paštas rita.baceviciene@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis