fbpx

Prisijungti

Naujienos

Panevėžyje įvyko dar viena „Skaitmeninė verslo transformacija – misija (ne)įmanoma?“ sesija

Panevėžio mokslo ir technologijų parke lapkričio 9 d. įvyko dar vienas tarptautinės iniciatyvos ADMA TranS4MErs organizuotas renginys, kurio tikslas – sužinoti, kokias galimybes jūsų verslui siūlo tarptautinės ir nacionalinės iniciatyvos, susipažinti su nauju Lietuvos inovacijų centro (LIC) parengtu Suminiu pramonės skaitmeninimo indeksu ir pabendrauti su srities ekspertais.

Renginį organizavo LIC kartu su Vilniaus PPAR įgyvendinant tarptautinę iniciatyvą ADMA TranS4MErs.

„Renginio dalyviams buvo pristatytos ES finansavimo bei Enterprise Europe Network (EEN) galimybės verslui, Europos skaitmeninių inovacijų centrų teikiamos paslaugos, taip pat ir tarptautinė iniciatyva ADMA TranS4MErs, kuri projekte dalyvausiančioms gamybinėms MVĮ padės tapti ateities gamyklomis“, -  apie naujas finansavimo galimybes kalbėjo Vilniaus PPAR tarptautinių ryšių skyriaus vadovė, Audronė Masandukaitė.

Su renginio prezentacijomis galite susipažinti čia:

Šio tarptautinio projekto tikslas – konsultuoti mažas ir vidutines įmones pažangios gamybos ir skaitmeninimo procesų klausimais. Iniciatyvos pagrindu kuriamas platus įmonių transformacijos ekspertų tinklas, kuris turės pajėgumus ir galimybes teikti greitas, lanksčias ir itin specializuotas mentorystės paslaugas. Šios paslaugos bus orientuotos į tikslą padėti įmonėms spręsti ekologinius, skaitmeninius ir socialinius iššūkius bei transformuoti jas link modernių, ateities gamybos įmonių.

Daugiau informacijos: https://inovacijos.lt/lt/renginys/skaitmenine-verslo-transformacija-misija-neimanoma.

Renginio partneriai: LIC, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Panevėžio mokslo ir technologijų parkas, Panevėžio krašto pramonininkų asociacija.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis