fbpx

Prisijungti

Naujienos

Pagalbos priemonės įmonėms dėl Kinijos

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai bei nariai vakar (2021 09 09) kartu su kitų regioninių rūmų verslininkais susitiko su LR Užsienio reikalų bei LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos atstovais.

Susitikime dalyvavo VPPAR viceprezidentas Tautginas Sankauskas, Tarybos narys Kęstutis Černeckas, kompanijos Diversu CEO Donatas Jucius.

LR Užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas, ambasadorė Kinijoje Diana Mickevičienė bei LR URM Išorinių ekonominių santykių ir ekonominio saugumo politikos departamento direktorė Dalia Kreivienė pristatė geopolitinę situaciją ir aplinkybes, neigiamai veikiančias Lietuvos – Kinijos verslo santykius, atsakė į įmonių vadovų klausimus.

Rūmų atstovai išgirdo pažadą padėti įmonėms, diversifikuojant eksporto ir importo rinkas, planus steigti Lietuvos atstovybes Taivane bei Pietų Korėjoje, kurios padės Lietuvos verslui žvalgytis aplinkinių šalių rinkose.

Siekdama sumažinti galimas prekybos su Kinija pasekmes, Ekonomikos ir inovacijų ministerija ​vertina galimybes ir poreikį tikslinės finansinės priemonės sukūrimui. Norint pasiūlyti tinkamą finansinę priemonę, ​siekiama surinkti informaciją pagal žemiau pateiktą klausimyną.

Ministerija ir VšĮ Versli Lietuva pažymi, kad įmonių duomenys bus naudojami tik apklausos vykdymo tikslu, siekiant sukurti verslo poreikius atitinkančią finansinę priemonę. Jokie pateikti finansiniai duomenys trečiosioms šalims nebus atskleisti, rezultatai bus pateikiami apibendrintai, kartu su kitų apklausoje dalyvavusių įmonių atsakymais.

Apklausą prašome užpildyti iki rugsėjo mėn. 16 d. čia.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis