fbpx

Prisijungti

Naujienos

Padėka ambasadoriui Mariui Janukoniui

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vardu nuoširdžiai dėkojame Jums už glaudų bendradarbiavimą ir paramą organizuojant verslo renginius Ukrainoje.

Esame Jums labai dėkingi už visokeriopą pagalbą užmezgant bendradarbiavimo ryšius su Ukrainos regionų ir miestų administracijos vadovais, regionų pramonės ir prekybos rūmais bei kitomis svarbiomis Ukrainos verslo organizacijomis. Nuoširdus ačiū už Jūsų asmeninį dalyvavimą ir palaikymą verslo misijų metu organizuotuose verslo forumuose ir tiksliniuose susitikimuose su Ukrainos įmonėmis.

Per pastaruosius metus kartu su Jumis aplankyti ir užmegzti verslo santykiai su daugeliu Ukrainos miestų ir regionų, tame tarpe su Charkovu, Donbasu, Dnipru, Kremenčiuku, Poltava, Vakarų Ukraina ir kt.

Džiaugiamės turėję galimybę dirbti kartu su Jumis. Jūsų dėka atgaivinta ir įveiklinta Lietuvos - Ukrainos verslo taryba, o užmegzti ryšiai su Ukrainos įmonėmis ir valstybinėmis institucijomis prisideda prie tolesnės Lietuvos ir Ukrainos verslo ryšių plėtros.

Linkime Jums neišsenkančios energijos ir visokeriopos sėkmės naujose veiklose ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis