fbpx

Prisijungti

Naujienos

ODA LT apie paramą verslo ir eksporto plėtrai

Nebijoti tarptautiškumo ir eksportuoti – tokiam iššūkiui smulkias ir labai smulkias Lietuvos įmones drąsina Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Sėkmės istorijų ciklu virtusi Vilniaus PPAR komunikacijos kampanija „Iššūkis priimtas – eksportuoju!” puikiai iliustruoja, kad lietuviškas smulkaus ir vidutinio verslo produktas gali būti įdomus ir užsienio rinkoms, o mažas verslas – tarptautinis.

UAB „ODA LT“ – tai kosmetiką profesionalams gaminanti Lietuvos įmonė, Vilniaus PPAR narė, sėkmingai eksportuojanti į kitas Europos šalis.

Įmonės vadovė Irena Jokšienė pasakoja apie paramą verslo ir eksporto plėtrai: „Prieš penkis metus mes gavome pirmą paramą, iš kurios mes galėjome susikurti gerą internetinę svetainę, ir taip prisitraukti gerų specialistų. Kita pagalba buvo per struktūrinius fondus - tai dalyvavimas užsienio parodose. Tai didžiulė parama, kur mes susirasdavom tikrai gerų atstovų, gerų kontaktų, gerų patirčių. Per Rūmus mes vykome į verslo misijas, o tai irgi patirtis ir matymas kitaip.“

ODA LT eksporto sėkmės istoriją kviečiame žiūrėti ČIA.

Plačiau apie projektą: SVV eksporto ir tarptautiškumo skatinimo kampanija

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis