fbpx

Prisijungti

Naujienos

Nuotolinis seminaras „Kasdienis HR dokumentų tvarkymas ir optimizavimas“

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai bendradarbiaudami su būsimais Rūmų nariais, Advokatų profesine bendrija Magnusson ir partneriai, kviečia birželio 16 d. 10 val. į nemokamą, nuotolinį seminarą „Kasdienis HR dokumentų tvarkymas ir optimizavimas“.

Seminare bus kalbama apie aiškesnį ir patogesnį pagal Darbo kodeksą privalomų darbdaviams dokumentų administravimą bei tvirtinimą su darbuotojų atstovais pasitelkiant moderniąsias technologijas. Plačiau bus aptartos šios temos:

  • Kokie dokumentai yra būtini kasdieninėje veikloje ir kokių dokumentų galima atsisakyti.
  • Kaip optimizuoti dokumentus iš kokybinės pusės.
  • Kokie galimi alternatyvūs dokumentų pasirašymo būdai, pasitelkiant technologijas.
  • Kaip paprastai atlikti informavimo ir konsultavimosi su darbuotojų atstovais procedūrą bei kodėl ir kada tai reikalinga.

Seminarą ves Magnusson Lietuva darbo teisės ekspertė, asocijuota teisininkė Viktorija Dubovskienė – advokato padėjėja, besispecializuojanti darbo teisėje ir ginčų sprendime, sukaupusi svarią patirtį darbo teisės srityje, atstovaudama nagrinėjant darbo ginčus, rengdama procesinius dokumentus ir atstovaudama mažmeninės ir didmeninės prekybos įmones įvairaus pobūdžio civiliniuose ginčuose.

Seminaras skirtas – personalo vadovams, specialistas, dirbantiems su žmogiškaisiais ištekliais, administracijos darbuotojams ir buhalteriams.

Seminaro pradžia – 10 val., trukmė – 1,5 val.

Registruotis į seminarą ČIA iki birželio 15 d.

Seminaras vyks nuotoliniu būdu, ZOOM platformoje – užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš renginį el. paštu bus atsiųsta prisijungimo nuoroda. Jeigu iškils klausimų, maloniai prašome kreiptis į Justiną Vingilė, VPPAR Verslo paslaugų vadovę, +370 618 39096,  justina.vingile@cci.lt.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis