fbpx

Prisijungti

Naujienos

Nuotolinė konferencija įmonių atstovams: „2020-ųjų pamokos: kaip valdyti verslo rizikas?“

Rugpjūčio 26 dieną įmonių atstovai kviečiami į interaktyvią konferenciją, kurioje bus kalbama, kaip iššūkių laikotarpiu vadovams iš naujo įvertinti galimas rizikas ir rasti efektyviausių būdų joms suvaldyti. Nuotolinėje konferencijoje dalyvaus Rūmų narių atstovai – finansavimo sprendimus teikiančios kompanijos „PayRay“ vykdomasis direktorius Paulius Jokšas ir advokatų profesinės bendrijos „Avocad“ partneris Egidijus Langys. Konferencijos metu praturtinsite žinias, o gautus patarimus galėsite panaudoti praktiškai, atsižvelgdami į individualius kasdienius verslo valdymo iššūkius.

 

Konferenciją organizuoja „PayRay“ bei Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Jos metu patyrę ekspertai kalbės aktualiausiais apyvartinių lėšų ir teisinių situacijų valdymo klausimais. P. Jokšas aptars, kokios yra pagrindinės įmonių apyvartinių lėšų rizikos, ir pasidalys įžvalgomis, kokių rizikų sukėlė apyvartinių pinigų sutrikimai pirmąjį šių metų pusmetį. Kompanijos „PayRay“ ekspertas taip pat aptars ilgalaikes apyvartinių lėšų valdymo strategijas ir finansinių srautų greitąją pagalbą.

E. Langys aptars, ką daryti susidūrus su nenugalima jėga (force majeure) ar verslo krize, taip pat kokia atsakomybė gresia vadovams laiku nesikreipiant dėl bankroto bylos. Be to, advokatų profesinės bendrijos partneris pasidalins, kokie karantino metu nustatyti draudimai buvo teisėti ir kokios yra žalos atlyginimo galimybės.

Nuotolinėje konferencijoje kviečiame dalyvauti įmonių atstovus, kuriems aktualus verslo rizikų numatymas bei valdymas. Jos metu bus galima užduoti jums aktualius klausimus. Tiesioginė konferencijos transliacija vyks rugpjūčio 26 d., 15 val., Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Facebook“ paskyroje. Konferencijos trukmė – 1 valanda.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis